⚽ قهرمانان فوتبال عروسکی – لیگ ❤️?

حجم 52 مگابایت
نسخه 2.0.26

توضیحات

air.com.noxgames.PuppetSoccerChampions

آیا استعداد فوتبال دارید؟ مهارت ها و سرعت؟ توری چکمه های عروسک جوراب خود را بکشید و پیراهن خود را بکشید: این بازی برای شما ساخته شده است. پس از آن لذت ببرید

فراموش کرده اید که سیاست ها و تحرکات ما فقط در اینجا یک بازی عالی از فوتبال داریم! این چیزی است که همه چیز در مورد قهرمانان فوتبال عروسکی ۲۰۱۸/۲۰۱۹ است.

ویژگی های فوتبال:
⚽ بیش از ۹۰ دست نشانده جوراب کارتونی
⚽ بیش از ۳۰ تیم فوتبال دست نشانده فوتبال
⚽ ful گیم پلی ماهرانه ابریشمی
⚽ سرگرم کننده سر بزرگ در حالت ۲ بازیکن
⚽ Splitscreen چند نفره برای دو بازیکن در یک دستگاه واحد
⚽ فصل لیگ ۲۰۱۸/۲۰۱۹ را صعود کنید
⚽ فیزیک صاف برای اهداف توپ و دیوانه

تیم خود را انتخاب کنید، به عنوان دستبندهای جوراب مورد علاقه خود بازی کنید و به عنوان اهداف زیادی به عنوان شما می توانید! گذراندن، ساقه، دروغ، ناپاک – همه چیز اینجاست. بازی پر از پیچ و تاب است. در حالت تک نفره بازی کنید یا با یک دوست برای حالت عالی ۲ نفره بازی کنید – می توانید با دوستان خود بازی کنید. چه کسی بهتر خواهد شد و جایگاه بهتر نمودار را خواهد داد؟

بازی کاملا قابل تنظیم است – ۴ گزینه کنترل مختلف برای اطمینان از تجربه کاربر بهترین است. حریف خود را با ضربه های دقیق نابود کنید. تاکتیک تیم خود را از دفاعی به استراتژی دست اندرکاران یا استراتژی توهین آمیز تغییر دهید و همه در همان زمان. اهداف به اندازه آنها افزایش می یابند تا سرعت پیشرفت مسابقات در اضافه کاری را افزایش دهند.

باز کردن منطقه جدید و با افزایش آمار شما می توانید بازیکن جدید دریافت کنید. کدو تنبل جوراب شما چیست؟ این تنها انتخاب شماست که در بهترین تیم خواهد بود. لیگ ها را بالا ببرید و کارت های جدیدی باز کنید. تمرین ضربه آزاد و نمره و شکست دشمن خود را.

در بازی پاداش – آدامس، یخ، گچ برای بازی کردن سخت است. شما می توانید آن را در دشمن استفاده کنید. رقابت در مسابقات روزانه، هفتگی و ماهانه برای الماس های رایگان و دریافت کارت های رایگان در مغازه هر ۸ ساعت از پیشنهاد فروش ویژه.

به ما اطلاع دهید اگر آرزو می کنید هر فوتبال عروسکی جوراب یا وب سایت NOXGAMES یا فیس بوک را ببینید.

ایجاد شده توسط NOXGAMES 2014 – 2018
 


دیدگاه کاربران

    Sample Name در تاریخ سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    عالی خوب نیست ریدم توش

    ?????

برچسب ها : ,