آموزش زبان انگلیسی از طریق مکالمه و موسیقی -چکامه

حجم 16.98 مگابایت
نسخه 2.3.1

توضیحات

com.androidha.chakame

زبان انگلیسی را همچون بلبل صحبت کنید .

یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضروری ترین نیازهای دنیای امروز می باشد که شخص نیاز دارد تا با کمترین هزینه و زمان و بهینه ترین روش این کار را انجام دهد. 

تجربه و علم ثابت کرده موسیقی می تواند یکی از بهترین روش های آموزشی در دنیا باشد که چکامه با استفاده از همین روش شما را با ترانه هایی از خوانندگان محبوبتان با لهجه های انگلیسی و آمریکایی در سطوح مختلف مواجه خواهد کرد تا به طرز شگفت انگیزی قدرت شنیداری خود را بالا ببرید و با استفاده از آن بتوانید هر آهنگ و فیلم انگلیسی را متوجه بشوید و با دنیایی از لغات جدید و کاربردی آشنا شوید و آن ها را در حافظه بلند مدت خود نگه داری کنید و در بخش آزمون آن مهارت خود را محک بزنید. 

در قسمت مکالمه ی این نرم افزار شما می توانید خودتان را در شرایط مختلف داستان های ما قرار داده و با مکالمات مربوط به هر محیطی آشنا شوید و علاوه بر افزایش دایره واژگان خود، با ساختار جملات مختلف نیز آشنا بشوید و گوش خود را نیز به جملات مختلف آشنا کنید. اگر به دنبال بهترین نرم افزار آموزش زبان می گردید و علاقه به یادگیری زبان در کوتاهترین زمان دارید، اگر به تقویت زبان خود می اندیشید، جای درنگی برای نصب این برنامه نمی ماند.

شما می توانید در این نرم افزار کاملا کاربردی همزمان با شنیدن موسیقی و مکالمات چکامه از متن اصلی و ترجمه آن به طور لحظه به لحظه بهره مند شوید تا همزمان هم قدرت شنیداری خود را تقویت کنید و تلفظ لغات و املای آن ها و هم ساختار جملات و کلمات ترکیبی را با لذت بخش ترین روش و مجموعه ای از بهترین مکالمات و موسیقی های جهان فرابگیرید.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,