از من بپرس

حجم 7.22 مگابایت
نسخه 1.3

توضیحات

com.azmanbepors.android

از من بپرس یک برنامه بسیار کاربردی در زمینه های گوناگون و با موضوعات متنوع آموزشی می باشد. جهت گیری اصلی برنامه از من بپرس موضوعاتی در زمینه های اپلیکیشن و سایت، روانشناسی، زیبایی و سلامت، کسب و کار، شبکه های اجتماعی و همچنین موضوعات گوناگون و متنوع دیگر می باشد. در صفحه اول برنامه و در قسمت فوقانی صفحه لیستی از ویدئوهای مرتبط با موضوعات روز را مشاهده می کنید. همچنین در قسمت میانی صفحه اول ما دسته بندی هایی را که ویدئوهای تولید شده در آن قرار می گیرند مشاهده می کنیم. در قسمت پایین برنامه نیز لیستی از جدیدترین فیلم ها رو مشاهده می کنیم. با زدن روی هر کدام از دسته ها وارد دسته بندی مرتبط شده و می توانیم ویدئوهای آن را مشاهده کنیم. همچنین در تب اخبار مجددا دسته بندی های متنوعی وجود دارد که پوشش کاملی از اخبار مختلف در حوزه‌های فوق الذکر را در اختیار کاربران قرار می دهد. 
در تب آزمونها لیستی از معتبرترین آزمون های روانشناسی و همچنین آزمون های هوش و برخی تست های سرگرمی را مشاهده می‌کنیم که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. از جمله این آزمون ها، آزمون MBTI، آزمون شخصیت شناسی نئو و آزمون رغبت سنجی شغلی هالند می باشد.
در تب طالع بینی با هدف ایجاد سرگرمی انواع مختلفی از طالع بینی ها از جمله طالع بینی چینی، مصری و هندی ارائه شده اند که می‌توانند به غنای سرگرمی برنامه بیافزایند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,