خلافی خودرو- پرداخت جریمه – پلاک یاب خودرو (ایست)

حجم 9.9 مگابایت
نسخه 1.0.2

توضیحات

com.bismuth.ist2

? خلافی خودرو و پلاک یاب "ایست" جهت دسترسی آسان شما برای امور مربوط به خلافی خودرو و پرداخت آسان جریمه خودروی شما و هچنین جهت پلاک یاب و عیب یاب خودروی شما طراحی شده است. 

دیگرلازم نیست برای استعلام خلافی خودروی خود به پلیس +۱۰ مراجعه کنید؛ 

ممکن است با اس ام اس نیز نتوانسته اید خلافی خودروی خود را مشاهده کنید، زین پس در منزل به راحتی استعلام خلافی خودروی خود را انجام دهید. 

خلافی خودرو ایست کاملترین برنامه اندروید استعلام خلافی خودرو ? مرتبط با سایت راهور ? بوده و امکانات زیادی در ارتباط با استعلام خلافی خودرو در اختیار شما قرار میدهد، امکاناتی مثل پلاک یاب خودرو، جدول نمره منفی، جدول تخلفات، عیب یاب خودرو و خیلی امکانات دیگر که بهتر است خودتان مشاهده کنید … . 

میخواهید بدانید چه زمانی و در چه مکانی خلاف را انجام دادید ؟ 
میخواهید بدانید ماشینی که میخواهید بخرید قبلا تصادف داشته یا نه ؟ 
آیا میدانید گواهینامه شما چند تا نمره منفی دارد ؟ 

از عیب یابی خودروی خود مطلع نیستید؟ 

? خلافی خودرو ایست به شما این امکان را میدهد که پرداخت جریمه رانندگی خودروی خود را با موبایل در هر کجا با جزییات کامل مشاهده کنید (استعلام خلافی خودرو) و جهت پرداخت جریمه سریعا تصمیم بگیرید. 

⭐️ امکانات برنامه خلافی بگیر خودرو ایست : 

? استعلام خلافی خودرو 

? پلاک یاب خودرو 

? اپلیکیشن عیب یابی خودرو 

? جدول نمره منفی در خلافی بگیر ایست 

? جدول تخلفات 

? بیمه خودرو 

? فاصله یاب 

? دوربین پلیس 

? سرعت سنج 

? قیمت روز خودرو 

? در اپلیکیشن استعلام خلافی خودرو به راحتی لیست کامل خلافی خودرو خود را مشاهده کنید و با اتصال به راهور ۱۲۰ خلافی خودرو ? به راحتی جریمه خود را پرداخت کنید با استفاده از نرم افزار خلافی بگیر خودرو ایست می توانید به سادگی و بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ، لیست خلافی خودرویتان را ببینید و پرداخت کنید ? . 

? در خلافی بگیر ایست ، نه تنها استعلام خلافی خودرو به سرعت و بصورت آنلاین امکانپذیراست بلکه امکانات زیاد دیگر این برنامه مثل پلاک یاب هوشمند، بی شک شما را از نیاز به اپلیکیشن های متفاوت در این حوزه بی نیاز خواهد کرد که از آنها لذت خواهید برد. 

توضیح مختصر امکانات ایست: 

استعلام خلافی: همانطور که از نامش پیداست خلافی بگیر خودروی ? شماست. 

پلاک یاب خودرو: از بخش های بسیار پر کاربرد این برنامه استعلام پلاک خودرو (پلاک یاب) ? میباشد، بانک کاملی از شماره پلاک خودرو شهرهای مختلف ایران در این برنامه قرار داده شده است که بی شک از کاربردی ترین و کامل ترین امکانات در حوزه پلاک یاب خواهد بود. 

عیب یاب خودرو: در این برنامه همچنین میتوانید عیب یابی خودروی ? خود را خودتان انجام دهید، با خلافی بگیر ایست تمامی هشدارهای عیب یاب خودرو به شما نمایش داده میشود تا به راحتی مشکل ماشین خود را متوجه شوید. 

جدول نمره منفی ماشین: در این بخش مواردی که شامل نمره منفی خودروی ? شما در پرداخت جریمه میشوند، قرار داده شده است . 

جدول تخلفات ماشین: در این جدول لیست کاملی از تخلفات رانندگی ? با هزینه هر خلافی خودرو تهیه شده است که با قابلیت جستجوی این بخش، دسترسی به آن بسیار راحت است. 

بیمه خودرو: در این بخش با مشخص کردن مدل ماشین خود و وارد کردن جزییات ، هزینه بیمه خود را مشاهده خواهید کرد. 

فاصله یاب: در این بخش از خلافی بگیر خودرو ایست میتوانید فاصله ? بین هر شهری را متوجه شوید. 

دوربین پلیس: در این بخش از برنامه خلافی خودرو ایست میتوانید از محل قرار گرفتن دوربین پلیس ? با خبر شوید تا با احتیاط رانندگی کرده و منجر به خلافی خودروی خود نشوید. 

سرعت سنج ماشین: همانطور که از نامش پیداست جهت نمایش سرعت ? خودروی شماست که دو حالت شب و روز دارد. 

قیمت روز خودرو: در این بخش به راحتی و تنها با یک کلیک قیمت روز انواع ماشین به شما نمایش داده میشود. 

✔️ پیشنهاد میشود حتما برنامه امن استعلام خلافی خودرو ایست مرتبط با سایت راهور را نصب کنید و از تمامی امکانات آن لذت ببرید.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,