بپرسیم : نظر بده، برنده باش!

حجم 6.09 مگابایت
نسخه 1.9.13

توضیحات

com.dgtteam.beporsim

نظر بده، امتیاز بگیر و برنده جوایز باش!

هر هفته با نظرسنجی های جدید

با جواب دادن به نظرسنجی های هفتگی بپرسیم برنده جوایز هیجان انگیز شوید یا معادل نقدی و اعتباری امتیازات خود را دریافت کنید.

بپرسیم چیست؟

بپرسیم سرویسی است که یک سری سوال در قالب نظرسنجی از شما خواهد پرسید و شما با پاسخ دادن به اون‌ها، به ما کمک می‌کنید تا نظر جامعه رو در مورد یک موضوع یا محصول منعکس کنیم و شما هم  به خاطر همکاری با ما امتیاز دریافت می‌کنید.

در جوامع پیشرفته روزانه صدها نظرسنجی انجام می‌شه تا با بررسی علایق و سبک زندگی جامعه، نظر جامعه را در مورد هر موضوعی مشخص بشه و با این اطلاعات می‌شه به پیشرفت یک جامعه کمک شایانی کرد. با دادن نظربازار را به تسخیر خود در بیاورید.

با امتیازات بپرسیم چیکار میشه کرد؟

با امتیازات کسب شده خودتون می توانید کارهای هیجان انگیز زیادی انجام بدید! توی قرعه کشی های جذاب بپرسیم شرکت کنید و برنده جوایزی همچون تلفن همراه، اپل واچ، سکه طلا، تور مسافرتی،وجه نقد شوید یا اینکه معادل امتیاز خودتون رو به صورت نقدی و اعتباری مثل شارژ موبایل یا کوپن تخفیف دریافت کنید! و یا اینکه به موسسات خیریه کمک کنید.

در بپرسیم همیشه پیشنهادات متنوع و جذابی برای تبدیل امتیاز شما وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد امتیازها و نحوه تبدیل آن داخل اپلیکیشن و وبسایت و کانال تلگرام توضیح داده شده.

علاوه بر این با دعوت هر کدوم از دوستاتون ۵ امتیاز به شما و دوستتون هدیه داده خواهد شد که به افزایش امتیازاتتون کمک خواهد کرد.

چجوری شرکت کنیم؟

برای شرکت در این نظرسنجی‌ها  می‌تونید به سایت beporsim.com سر بزنید و یا اینکه اپلیکیشن بپرسیم رو روی گوشیتون دریافت کنید و به سادگی عضو خانواده بزرگ بپرسیم شوید.

بپرسیم نتایج بررسی‌ها رو به صورت عمومی در وبلاگش منتشر می‌کنه تا همه در جریان باشن.

با بپرسیم جامعه‌ی بهتری رو رقم بزنیم.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,