تلگرام دی آر

حجم 14.40 مگابایت
نسخه 5.3.1

توضیحات

com.f.il.te.rshe.kan.ha.teledr

تلگرام دفاع دیجیتالی، تلگرام دی آر یا TeleDR (که با نام TelegramDR نیز شروع به فعالیت کرد)، نسخه‌ای ویژه از اپلیکیشن تلگرام است که ف ی ل ت رکردن آن برای دولت‌ها دشوارتر از حالت معمول بوده و اگر دولت و یا سازمانی بخواهد آن را ف ی ل ت ر کند، نیاز به ف ی ل ت رکردن ابزارهای مختلف دور زدن سانسور اینترنت را دارد، که مسلما زمان و هزینه‌ زیادی برای آنها خواهد داشت. در تلگرام دی آر ف ی ل ت رش ک ن به صورت پیش‌فرض استفاده شده است و به این صورت حتی با مسدود شدن کامل تلگرام، شما می‌توانید از تلگرام دی آر به راحتی استفاده کنید.

تلگرام دی آر دو ویژگی مهم دارد که عبارتند از:
– پیچیده بودن ف ی ل ت ری ن گ آن توسط دولت‌های مختلف از جمله دولت ایران
– متن باز بودن اپلیکیشن و در دسترس بودن کدهای تلگرام دی آر برای بررسی و بازبینی عموم

تلگرام دفاع دیجیتالی توسط ف ی ل ت رش ک ن‌ها (F i l t e r s h e k a n h a .com) توسعه و طراحی شده است. ف ی ل ت ر ش ک ن‌ ها به دسترسی آزاد به اینترنت و حمایت از ابزارهای امن پایبند بوده و با توجه به محبوبیت بسیار بالای تلگرام در میان کاربران ایرانی، ف ی ل ت رش ک ن‌ ها به فکر طراحی نسخه‌ای شد که به راحتی قابل ف ی ل ت ر کردن برای دولت ایران نباشد.

اگر می‌خواهید که از آخرین لیست ف ی ل ت رش ک ن‌ ها آگاه شوید، می‌توانید عضو خبرنامه ف ی ل ت رش ک ن‌ ها شوید. برای این کار تنها کافی است که یک ایمیل خالی به list@f i l t e r s h e k a n h a.com بزنید.


دیدگاه کاربران

  majid در تاریخ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  عالیه

  Ak در تاریخ پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  ۰۹۳۳۹۵۲۲۴۳۳

  علی در تاریخ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  نصب نمیشه جناب

برچسب ها : ,, , , ,