آب جت اسکی قایق مسابقه ۳D

حجم 49 مگابایت
نسخه 1.3

توضیحات

com.frenzygames.fgs.scooter.water.jetski.boat.racing.mania

آیا شما برای برخی از جنون اسکیت جت واقعی با راننده های آنلاین جت اسکی آماده هستید؟ اگر بله پس از آن به بازی موتور قایق جت شبیه ساز آب جدید سال ۲۰۱۹ خوش آمدید. در این بازی چند نفره آب جت اسکی قایق مسابقه ۳D، شما می توانید مسابقه در آب با شلیک موشک برای تخریب مخالفان اسکی جت لذت ببرید. سوار سرعت قایق را به آب با حداکثر سرعت دویدن و برنده شدن شیدایی اسکوتر آب!

بنابراین آماده برای لذت بردن با ورزش های آبی ورزشی و لذت بردن از ماجراجویی شبیه ساز جت اسکی گشت و گذار در موج اقیانوس همراه با تخریب جت اسکی. به عنوان راننده قایق بادبانی انجام stunts به اسلاید و راه خود را از طریق طوفان آب سر خوردن. این بهترین بازی ورزشی آب است که تجربه جت اسکی خود را در ساحل دریا بهبود می بخشد. فقط دریچه ی دریایی را در آب پاشش فشار دهید و راننده های Waverunner را ضربات بزنید. ارتقا جت توربو قایق به استاد زمان منحصر به فرد هر قایق مسابقه به بیرون در بالای صفحه. آتش برای غرق شدن قایق های مسابقه قدرت آب!

به عنوان بهترین قایق موتوری سوپرب آب و رسیدن به سرعت غیر ممکن به صدمه زدن به هواپیماهای بدون سرنشین جت اسکی با موشک. کارشناسی ارشد stunts درایو از طریق حلقه های خائنانه آتشین، پروانه مرگبار، و رمپ های عظیم برای جلوگیری از سقوط جت اسکی. دریای کریستال شفاف به سوار شدن از طریق کانال ها و رودخانه ها می چرخد. لذت بردن از ترکیب مناسب رانندگی و تخریب مسابقات دربی با اسکیت جت سریع خود را در چلپ چلوپ از عرشه دریاچه!

ویژگی های آب جت اسکی قایق مسابقه ۳D:
– رایگان است
– هر دو بازی آنلاین مسابقه چند نفره آنلاین و واقعی
– آخرین مسابقه حذف مرد آنلاین
– آتشبازی برای تخریب واقعی
– زمان محاکمه آب روروک مخصوص بچه ها
– آسان درایو اسکی جت برای بچه ها


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,