شبیه ساز حمله ترسناک دلقک: جنایات شهر

حجم 50 مگابایت
نسخه 1.2

توضیحات

com.gs.scary.clown.hallween.horror.attack

در شب شب حیاط، دلقک ترسناک در اینجا برای گسترش ترس در شهر و حمله به مردم بی گناه است، اما شما باید مردم را از حمله قهرمان دلقک با استفاده از قدرت برتری نجات دهید. آیا برای این مأمور آماده هستید؟ بهترین بازی ماموریت گوانگدونگ دلقک ۲۰۱۹ این است که هر ماموریت هیجان انگیز و پرماجرا برای ماموریت نجات کلاه گلی نهایی را انجام دهد.

از آرایه ای از لباس های دلقک بد بو و ماسک دلقک های مختلف را انتخاب کنید. هر کس مطمئن است که وحشت را به قلب شهروندان تحمیل کند! قبل از این شما در مورد داستان دلقک بد بو، که خیابان های نیویورک را با حمله پنهانی قتل کلان و مردم زندگی را مختل کرد. در این شب حیرت انگیز حوا، شبح ترسناک همه در شادی در روز کارناوال کریسمس شاد و شاد است. شما وارد کارناوال شب هالووین می شوید که نیروهای ویژه نیروهای نخبه ای هستند که برای محافظت از آن از هر گونه بدبختی غیرقابل پیش بینی از دلقک جنایتکار، یک خدای ناگهان خنده داری را می بینید و نشانه های غیر معمولی از زبان بدن را نشان می دهد. ماموریت شما این است که مردم بی گناه را از این وحشت و دلقک خزنده نگه دارید.

بازی ترسناک دلقک هالووین بازی گانگستر حمله بسیار اعتیاد آور بازی شبیه ساز جنگ و جذاب بازی شبیه ساز اکشن، که شما را به عنوان گانگستر دلقک قاتل و یا دلقک جسور مرگبار جادوگر. شهر را از دلقک های دیوانه صرفه جویی کنید! کمک به مردم از زامبی ها و هیولاها با انتخاب قهرمان مورد علاقه خود را به حمله و مردم بی گناه در شب هالووین شب شرارت که بهترین بازی اکشن ۲۰۱۹ است را انتخاب کنید. بسیاری از مانع و مانع می تواند باعث شکست شود، اما اتومبیل و وسایل نقلیه خود را با راه خود را با شما قدرت فوق العاده. در نهایت، لذت بردن از محیط کارناوال مانند و هیجان، روشن خانه ها.
.

شبیه ساز حمله ترسناک دلخواه – ویژگی های جرم و جنایت شهر: 

• بازی اعتیاد آور و بصری
• مردم بی گناه را از دلقک خزنده نجات دهید
• از آرایه ای از دلقک بد بو انتخاب کنید
• بسیاری از ارواح، هیولاها و موجودات بد.
• انجام هر ماموریت هیجان و پرماجرا هیجان انگیز
• کنترل صاف و بصری با لباس های مختلف دلقک و بافت
• وحشت و ترس در میان شهروندان بقای گول زدن
 


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,