سرزمین وحشی: بقا

حجم 62.70 مگابایت
نسخه 0.11.1

توضیحات

com.heliogames.westland

بازی سرزمین وحشی: بقا یک بازی آنلاین ماجراجویی بسیار جذاب با گرافیک سه بعدی بسیار زیباست. با زاویه دید بالا به پایین نقش یک کابو را در سرزمین وحشی ایفا می کنید و باید هر طور شده در شرایط سخت منطقه دوام بیاورید و برای بقای خود تلاش کنید! 
توجه: بازی نیازمند اندروید ۵٫۱ به بالا و داشتن حداقل رم  1 گیگ برای اجرا است.
با یاغیان به مبارزه بپردازید یا حتی برای آن ها تله به کار بگیرید. با سرخ‌پوستان محلی به داد و ستد بپردازید و منابع مورد نیازتان را از آن‌ها بدست آورید و از بودن در سرزمین وحشی خاص لذت ببرید! 
سرزمین وحشی [دنیای بازی] جایی است که در آن قانون‌شکنان و حتی خود کلانترها حاضرند مردان شجاع خود را به مشتی دلار بفروشند؛ جویندگان طلا برای یافتن معادن طلا عازم کلوندیکه و یوکون و البته صحراها و دشت‌های تگزاس و نیو مکزیکو شده‌اند، شما نیز جزء یکی از این جویندگان طلا بودید که متاسفانه مورد حمله راهزنان قرار گرفتید و تنها کسی که توانست از دست آن‌‎ها جان سالم به در ببرد همان خود شما بودید! پس از صورت گرفتن این اتفاق، وجود شما پر است از خشم و نفرت نسبت به راهزنانی که به کالسکه‌تان حمله کرده‌اند و تا زمانی که آن‌ها را به چوبه دار نسپرید یا با یک شلیک گلوله از اسب به پایین‌شان نکشید، آرام نمی‌گیرید. بنظرتان باید از کجا شروع کنید؟! با جمع‌آوری چوب و دیگر مواد برای خود سرپناهی ایجاد و پس از آن یک تیروکمان بسازید و با کمک سنگ‌آهن اطرافتان به ساخت نعل اسب و فروش آن بپردازید و زنده بمانید تا بتوانید انتقامتان را بگیرید! 
• ویژگی ها: 
  ★ پشتیبانی از زبان شیرین فارسی  

★ گرافیک سه بعدی 
★ نمایش بازی از بالا 
★ گیم‌پلی آسان 
★ ساخت سرزمین وحشی مورد نظر شما 
★ مبارزه گنگسترها با تپانچه‌ها و تفنگ‌ها 
★ رفتن برای شکار 
★ ساخت طرح‌های هنری 
★ مبارزه گانگسترها با هفت تیر و اسلحه 
★ برش چوب، استخراج معدن و شکار گوزن 
★ جمع‌آوری تجهیزات و اقلام جدید 
★ سوار شدن بر اسب‌ها و اهلی کردن حیوانات وحشی 
★ صدها ماموریت جذاب و هیجان‌انگیز 
★ رقابت با کابوی‌های دیگر 
★ کشف گنج‌های قیمتی 


دیدگاه کاربران

    داود در تاریخ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    بازنمیکنه اصلا

    مهدی در تاریخ پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    چرا دیتا شو نداره

برچسب ها : ,,