آموزش حرکات بدنسازی و پرورش اندام

حجم 6 مگابایت
نسخه 3

توضیحات

com.imanloo.badansazi

آموزش حرکات بدنسازی و پرورش اندام
برنامه بدن سازی (fitness) به شما کمک می کند تا اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشید.
بدنسازی و تناسب اندام یکی از رشته های ورزشی جذاب در دنیای امروزی می باشد . بسیاری از جوانان ،زنان و مردان تلاش می کنند با تمرینات ورزشی و بدنسازی صاحب اندامی خوش فرم و بدنی ورزیده و زیبا شوند . زیبایی و تناسب اندام محصول تلاش و تمرینات مستمر و حساب شده و درست است . تمریناتت باید با اطلاعات کامل از نحوه صحیح زدن حرکات بدنسازی انجام شود که هم نتیجه بهتری خواهد داشت و هم عوارض ناشی از آن کمتر خواهد بود. برخی تمرینات و اشتباهات در بدنسازی می تواند دستیابی به تناسب اندام و عضلانی شدن را به تاخیر انداخته یا حتی نتیجه معکوس داشته و حتی آسیب زننده باشد. 
جالب است بدانید تمامی ورزشکاران در رشته های ورزشی، از جمله فوتبال، بکس، ژیمناستیک و دومیدانی که عضلات خیلی حجیمی ندارند، از تمرینات بدنسازی بهره می گیرند. این تمرینات با افزایش قدرت، استقامت و کارایی بدن به ورزشکاران کمک خواهد کرد.
علاوه بر این موارد، نمی توان از نقش بدنسازی برای عموم مردم صرف نظر کرد. شما با رشد ماهیچه ها و افزایش استقامت و استحکام آن ها، لطف بزرگی به دوران میان سالی خود خواهید کرد. بدنسازی اگر به شکل درست انجام شود می تواند در حفظ سلامت استخوانها به شما کمک کند.تناسب اندام نیز یکی از مهم ترین مزایای ورزش بدنسازی است که امروزه بیش از هر جنبهٔ آن اهمیت پیدا کرده است. شما برای افزایش حجم عضله و چربی سوزی به کمک بدنسازی نیاز خواهید داشت!
حرکات آموزشی درون برنامه:
حرکات بدنسازی شانه برای تناسب اندام
حرکات بدنسازی سینه برای تناسب اندام
حرکات بدنسازی دست برای تناسب اندام
حرکات بدنسازی شکم برای تناسب اندام
حرکات بدن سازی پا برای تناسب اندام
حرکات بدن سازی کمر و پشت برای تناسب اندام
و…
همچنین با این برنامه از این به بعد دیگر نیازی نیست تا نگران گم کردن برنامه های ورزشی خود باشید،در این برنامه شرح کامل برنامه های ورزشی برای تناسب اندام بصورت فصل بندی شده و با تصاویری گویا و با کیفیت در اختیار شما قرار دارد.(آموزش متن به همراه عکس و تصاویر با هر تمرین )


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,