جنگل Commando افسر – بهترین تیرانداز نبرد بازی

حجم 46 مگابایت
نسخه 1.1

توضیحات

com.jungle.commando.officer.ncs.battlegames

جنگنده Commando Officer بهترین بازی تیراندازی آزاد است. شروع به تیراندازی به جنگل و لذت بردن از این ماموریت FPS. در این بازی نبرد تیراندازی به عنوان یک افسر جنگل مبارزه کنید. دشمنان وحشیانه اینجا هستند و شما باید سربازان رزمی خود را آزاد کنید و به عنوان بخشی از فرمانده ارتش این کشور افتخار کنید. اسلحه را برای کمک به سربازان نخبگان ربودن بردارید. انجام این افسر افسانه مخفی مهارت های عالی و نابود کردن واحد تروریستی. سربازان دشمن شما به جنگل علاقه مند هستند و مهارت های قتل عام را به عنوان قاتل جدی ایفا می کنند. شما تمام مهارت های نظامی را به ضرب گلوله دشمن به عنوان یک نیروی دریایی نیروی دریایی جاسوسی نخبه که شامل ماموریت تیراندازی جنگل در این ماموریت تیراندازی آزاد است. آنها مانند یک مبارز نخبگان آموزش دیده مورد حمله قرار می گیرند!
جنگنده Commando Officer – بهترین بازی تیراندازی نبرد دارای مهارت های تفنگی ویژه برای پرتاب سریع در هدف دشمن است. کشتن تمام دشمنان خدمه تروریستی. این ماموریت می تواند یک روز سیاه و سفید برای این فرمانده جنگل نخبه است، بنابراین با خیال راحت به عنوان بهترین خط مقدم تیرانداز مبارزه می کند. مبارزه برای آزادی افسران نخبگان ربوده شده. لذت بردن از بهترین اسلحه اسلحه بازی برای موفقیت ماموریت تیراندازی برای فرماندهی نیروی دریایی. خشم برای آزادی یک مأموریت ویژه تیراندازی برای کماندوهای نبرد نخبه است. در این بهترین بازی تیراندازی تمام قلمرو تبه کاران را برای شما آسان نیست. تروریست ها در برنامه مبارزه علیه تروریست ها برای آزادی به سر می برند خطر نبرد است پس اجازه دهید آنها فرار نکنند تا شما خلبان نخبه خود را آزاد کنید؟ آمادگی برای مبارزه ارتش خود را قوی تر می کند.
لذت بردن از بازی تیراندازی مدرن و شروع به آموزش به عنوان بهترین تیرانداز جنایی در جهان است. Commando نبرد برای محافظت از ملت شما از افراد بد و واحد دشمن قاتل آموزش دیده است. شما بهترین خدمه نخبه از افسر جوان خدمه ارتش هستید مبارزه در جنگنده Commando Officer، بازی نبرد فوق العاده و فرار با همسر آزادی نخبگان برای عبور از پل به عنوان خلبان قایق در حالی که کشتن تمام حملات تروریستی در برخورد. ما کماندوی کامل آموزش دیده می توانیم یک ماموریت را برنامه ریزی کنیم، مانند کشتی فرمان دریایی شنا کنیم و با آن مبارزه کنیم، افراط گرایی را مانند یک سرباز میهنی می بینیم. بهترین فیلمبرداری فرماندهی در این ماموریت بازی ماموریت بقا. اسلحه تیراندازی آخرین اسلحه بازی است برای شما برای لذت بردن از بازی نبرد. ماموریت فرار زیر آب برای لذت بردن از غواصی قایق. تیراندازی FPS تیراندازی مبارزه جنگ وحشی یک ماموریت واحد برای اعتماد به خود است.
بهترین بازی تیرانداز رایگان برای نبرد برای شما این است که سلاح را برای آزادی سربازان نخبه نظامی و افسران نیروی دریایی انتخاب کنید. بهترین اسلحه و بازی تیراندازی یک بازی آنلاین است، بنابراین نصب و بازی در هر نقطه. ماموریت نابودگر دشمن بازی نبرد. برخی از سربازان شما حمله به دشمن را ربوده اند. بازی اکشن تروریستی پر از ماجراجویی در برابر ضد دشمنان ناشناخته مخفی است. # ۱ بازی برای برنامه آزادی افسر فرمانده به شما اجازه می دهد تجربه ای برای هدایت خدمه ارتش خود داشته باشید. رقبا در حال تمرین و تجربه در سراسر جهان بهترین تیراندازان فرمانده ارشد نخبگان. کشتن این تیرانداز با ماموریت روبرو می شود تا دنیا را به جهان صلح آمیز تبدیل کند. هدف از کشتن واحد حریف خود را. مبارزه برای خود و آزادی کشور خود بهترین کماندویان نخبه. بهترین قهرمانان شما باید ربوده شوند و شما باید برای آزادی شلیک کنید.
جنگنده Commando Officer – بهترین بازی جنگی Shooter Battle یک جنگ تفنگ، تیراندازی، آدم ربایی و مبارزه و بازی ماموریت آزادی است. برنامه ریزی کنید تا سرباز نخبه را آزاد کنید تا بتوانید بهترین خدمتکار را ثابت کنید. استفاده از سلاح تفنگ برای هدف، کشتار و کشتار ستیزه جویان در هدف در این بازی تیرانداز FPS بالا. آمار و حرکات افراط گرای جنگجویان آدم ربایی تروریست ها. برای رسیدن به چالش به بازی ماجراجویی بروید. آنها مانند یک مبارز نخبگان آموزش دیده مورد حمله قرار می گیرند!


دیدگاه کاربران

  azizmoky در تاریخ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

  Windows77

  Samplطةe Name در تاریخ یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

  الجن ببعی

  Samplطةe Name در تاریخ یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

  زتوللبل

  علی در تاریخ دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  خدا کندبازی

  علی در تاریخ دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  بازی خیلی خوب است

  امیر در تاریخ سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  عالیییییییی

  eliasi در تاریخ چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  عالی ولی لطفا ارتقاش بدین

  feripap در تاریخ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  ۲۰

  feripap در تاریخ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  خوب

  feripap در تاریخ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  ۲۰۰

  feripap در تاریخ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

  ok

برچسب ها : ,, ,