برف ماشین رانندگی – استاد رانش & مسابقه بازی

حجم 38 مگابایت
نسخه 1.3

توضیحات

com.newactionstyle.driftadvance.car.master.car.drivergame.simulator

Drift Racing Drifting Car Drifting راندگی برف مسابقه واقعی فیزیک مسابقه شبیه سازی بازی بازی مدرن درایو شبیه سازی است. Drift racing snow machine dr.drift آخرین چالش واقعی روانگردان است. بهترین بازی شبیه سازی ماشین برای به دست آوردن امتیاز در رانندگی درایو برف در جاده های حرکتی ژاپن. ثابت کنید که بهترین راننده در حالی که از روی برف رانندگی می کند. تب یخ زدگی سرگرمی بالا و شانس به عنوان بهترین شبیه ساز رانندگی است. راننده عرب دارای مهارت های شگفت انگیز تر است و آنها در جاده های دبی رانندگی می کنند و سرعت مسابقه و تفریحات تفریحی را به حرکت در می آورد. تبریز در حال حاضر در کشورهای عربی و اروپایی رایج است. لذت بردن از بهترین بازی مسابقه و تمرین برای رانندگی در آفریقای جنوبی، نیوزیلند و آهنگ های رانش ابوظبی. بهترین راننده سال ۲۰۱۹ را ثابت کنید. بهترین مسابقه شهر سال ۲۰۱۹ است. مسابقات اتومبیل رانی بهترین راننده شبیه ساز برای عاشق ماشین است که برای رانندگی و مسابقه رانندگی می کند.
مسابقه کارشناسی ارشد رانندگی برف برف بهترین راننده رانندگی در جهان است. در اینجا ما برای نبرد مسابقه اتومبیل رانی می رویم. ایده های مسابقه ی پیشرفته ای برای رانندگی ماشین های برف رانندگی بازی های مدرن درایو هیجان انگیز است. مسابقه ماجراجویی در حال حاضر با مسابقه چالش های واقعی خودرو شروع می شود. درایو و لذت بردن از این بهترین بازی شبیه سازی. در این ماشین رانندگی با رانندگی با رانندگی با رانندگی بر روی ماشین شبیه ساز برف بازی کنید. رانندگی برای به دست آوردن پاداش متفاوت از ماشین پارکینگ یا بازی پارکینگ ۳ بعدی است. رانندگی خودرو چالش نژاد ماشین واقعی فیزیک است. ماشین را برای رانندگی سرگرم کننده بالا بکشید. این ماشین پیشروی پیشرفته بهترین بازی شبیه سازی ماشین است. آهنگ های برف برای رقابت شدید مسابقه خالی است تا مسابقه و رانیت را برای ضرب و شتم در حالی که جمع آوری سکه های بیشتری در جایزه جاده ای برگزار می کنند، خالی کنند. رانندگی اتومبیل های جدید
رانندگی اتومبیل برفی – مسابقه ای بازی را در اختیار شما قرار می دهد. راننده های کشیدن در اینجا برای رانندگی سریع هستند. مسابقه اکشن در حال حاضر در مسیر مسابقه اسکی برف شروع شده است. درایو طوفان رانندگی این است که رانندگی در جاده های برف را انجام دهد. لذت بردن از هیجان فوق العاده و ماجراجویی خودکار ماشین روتینگ. رانندگی اتومبیل خود را بر روی برف ماجراجویی مسابقه ای با سرعت بالا. راننده خودرو دارای بسیاری از مهارت های رانندگی مسابقه ای، مسابقه، سرعت، مانع و رانندگی است. اما رانندگی ماشین خطرناک است. ما بهترین بازی شبیه سازی را به شما پیشنهاد می کنیم. مانع از رانندگی مستلزم روحانی سخت و دشوار است. بازی جدید روانگردان، چالش سخت درایو رقابت رانندگی است. رانندگی شدید و نهایی برای شما برای لذت بردن از بازی های شبیه سازی بالا است. در حالی که سرعت مسابقه در حال حرکت است، اصطکاک ماشین مسابقه اتومبیل برفی اتومبیل خود را ببینید.
این رانندگی اتومبیل برفی مسابقه ای یک شبیه ساز رانندگی و سرگرم کننده افراطی از مسابقه است و راننده برف راننده شدید است. این بازی رانندگی ماموریت پیچیده و قهرمان برف است. بازی ماشین مسابقه مدرن ۳d بازی و رسیدن به چالش رانش. رانندگی ماشین برف، بازی مسابقه ای سریع ۲۰۱۸ است. بهترین شهر مسابقه ای که در سال ۲۰۱۹ رانندگی می کند آخرین رانندگی برف است. لذت بردن از بهترین آهنگ های برف مسابقه و لذت بردن از درایو واقعی سرگرم کننده است. شانس به بهترین چالش درایو را پاک کنید. رانندگی در بهترین آهنگ های مسابقه برفی توکیو. آموزش فرمول قهرمان مسابقات برف. بیایید در یک محیط واقعی ماجراجویی رانندگی کنیم. بزرگراه برف یک مسیر هوشمند برای مأموریت رانندگی و مسابقه راننده رانندگی است. مسابقات حداکثر مسابقه یک مسابقه کوهستانی است. Drifting شنا کردن ماشین در یخ مدرن درایو مدرن است.
رانندگی مسابقات اتومبیل رانی برف اتومبیل …. 
اقدام اعتیاد آور
سطوح مختلف
کنترل واقعی و آسان
خوب بهینه سازی سریع خودرو
گرافیک خیره کننده
مانع واقعی
کنترل ماشین واقعی
کیفیت گرافیکی واقعی
کنترل های مختلف (فرمان، فلش)
صدای واقعی اتومبیل


دیدگاه کاربران

    Sample Name در تاریخ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    ریدم داخل این بازی تفری

برچسب ها : ,, ,