واقعی شیرین کاری دوچرخه طرفدار ترفند استاد

حجم 46 مگابایت
نسخه 0.4

توضیحات

com.ngp.bike.stunts.tricks.racing.game.extreme.rider.racer

Real Stunt دوچرخه طرفدار ترفند استاد مسابقه ۳D بهترین است برای دوستداران stunts دوچرخه است. دوچرخه واقعی بازی مسابقه پر از لذت بخش و ارتقاء آهنگ های دیوانه و دوچرخه. نهایی موتور سیکلت مانع از پیروزی در این بازی شبیه ساز دوچرخه دوچرخه موتور کراس دوچرخه جدید و دوچرخه های سنگین آماده برای مانع از تراک های غیر ممکن است. رویای شیرین کاری دوچرخه شما در این بازی پرش دوچرخه ای کامل شده است، پر از محیط ۳d و آهنگ های جاده سریع برای استادان stunts پشت بام طراحی شده است. دوچرخه خود را به جهان از موتور شروع ماجراجویی خیره کننده خود را با چند مانع عظیم دوچرخه سواری. شما تجربه سوار شروع در حال حاضر شما آماده برای stunts دیوانه در بازی شبیه سازی عجیب و غریب واقعی است!

در این بازی شبیه سازی واقعی موتور سیکلت مانع از انتخاب دوچرخه های مختلف موتور شدید و سطوح شدید برای مسابقه و مانع. سطوح چندگانه و بازی واقعی بازی خود را بسیار دشوار و freestyle روی حیله و تزویر. در حال حاضر زمان هیجان انگیز موتور سیکلت را رانندگی می کند و اگر شما با دوچرخه فعلی خود راضی نیستید، می توانید موتور سیکلت دنده BMX را برای stunts بالا بفروشید و سپس آن را در موقعیت مکانی قرار دهید. موتور فوق العاده موتور دوچرخه سواری و سطح کامل یک به یک و باز کردن تمام دستاوردهای شانس محدود را به بازی خود را بسیار چالش برانگیز و هیجان بر آهنگ های غیر ممکن است. میلیون ها نفر از بازیکنان دوچرخه سواری، مسابقه دوچرخه و بازی پارکینگ دوچرخه را سرگرم کننده در این بازی مانع از دوچرخه می کنند. تبدیل شدن به یک طرفدار طرفدار در آهنگ های روی حیله و تزویر است که ما به شما فرصتی برای اثبات خود را انسان خطرناک ترین مانع در واقعی بازی موتور اصلی است.

دوچرخه سواری دیوانه در حال حاضر لذت بردن از دوچرخه دوچرخه سواری بازی شبیه سازی، در این بازی دوچرخه سواری رانندگی بازی سرگرم کننده شما انجام خواهد شد بسیاری از فعالیت های دیگر در همان زمان مانند مانع عمل و پرش بنابراین دقت در آهنگ های زنجیره ای شدید در بازی رایگان موتور سیکلت. در مسیر خطرناک خطرناکی وجود دارد که دسته دسته دوچرخه را با استفاده از نیترو برای افزایش و سپس سطح کامل با بالاترین پرش دوچرخه. این زمان برای انجام عملیات احمقانه هواپیما در بازی دوچرخه سواری شیدایی شیدایی است. تبدیل شدن به موتور راننده حرفه ای شیرین کاری در زندگی واقعی، واقعی موتور دوچرخه هزینه شیرین کاری دوچرخه های مختلف در گاراژ، اول از همه بهترین دوچرخه فوق العاده BMX را برای مانع انتخاب کنید و سپس بهترین شخصیت های زن قهرمان مسابقه را انتخاب کنید. درایور موتور سیکلت در بازی شیرین کاری رایگان مسابقه ای.

تنوع کامل ماموریت ها به یاد داشته باشید زمان کار کامل به چالش کشیدن در حداقل زمان است که تقویت کننده در دسترس است مطبوعات دکمه NO برای دوچرخه سرعت و پرش پرواز بالا در آسمان است. سکه را در حین مسابقه دوچرخه سواری از دست ندهید. کنترلهای چندگانه صاف
شتاب، شکستن، نمایش پویا دوربین، حرکت چپ و راست و تجربه رانندگی واقع گرایانه که در آن شما مجبور به انجام حرکات و پیروزی در مسابقه موتور با مانع است. آیا برای جرات آماده هستید؟ مانع در آهنگ های آسمان. اگر شما آماده هستی کت و شلوار کت و شلوار دوچرخه را شروع می کنی و برای مانع های غیرممکن می رویم.

حقه بازی دوچرخه سواری واقعی استراتژی مسابقه بازی ویژگی های ۳D: 

– حیله های واقعی دوچرخه سواری
– بدون فای اتصال مورد نیاز است
– بازی به صورت رایگان
– بازی حالت بازی روز
– انتخاب دوچرخه واقعی در گاراژ
– جمع آوری سکه و باز کردن موتور سیکلت جدید
– هواپیما واقعی ماموریت stunts
– حالت پخش آفلاین
– گرافیک خیره کننده


دیدگاه کاربران

    Sample Name در تاریخ پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

    گنده است وقعن

برچسب ها : ,, ,