Offroad کامیون زباله: کامیون بازی کامیون رانندگی

حجم 39 مگابایت
نسخه 1.0.3

توضیحات

com.ngp.offroadgarbagetruck2018.dumptruck.driving.freegames

خوش آمدید به Offroad کامیون زباله: کامیون رانندگی کامیون 

شما برای بسیاری از شهرها و دیگر مناطق شهر بازی کرده اید. وقت آن است که به بازی در خارج از کامیون زباله: بازی کامیون رانندگی کامیون بهترین بازی از زباله تمیز کننده سطل زباله. شما با کمک کامیون های زباله و سایر کامیون های زباله ای کار خود را با استفاده از وسایل نقلیه مرتب و تمیز انجام می دهید. بسیاری از بازدیدکنندگان برای بازدید از ایستگاه تپه و سایر مناطق خارج از کوهستانی می روند. بعضی از گردشگران عادت دارند که منطقه را به جایی که او می گذرانند تمیز کند و برخی از آن ها را ندارند و به طبیعت و آب توجه ندارند. آنها به زیبایی طبیعی ناحیه سرخ کوهستانی توجه نمی کنند.

شغل شما این است که کامیون های زباله فضایی را در جاده های خارج از محور رانندگی جمع آوری کنید تا زباله ها و سایر زباله ها را جمع آوری کنید. درایو و جمع آوری تمام زباله ها و زباله ها و تمیز کردن جاده ها از منطقه تپه. کامیون های زباله مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در منطقه خارج از محدوده رانندگی کنید. کامیون رانندگی را با دقت انجام دهید، در حالی که کامیون رانندگی روی جاده های تپه ای و زیگزاگ تمرکز می کند. بعضی از جاده ها به دلیل باران لغزنده است. سرعت چرخش زباله خود را در هنگام چرخش تیز کاهش دهید. پارک کامیون در پارکینگ و جمع آوری زباله و زباله های دیگر به همان اندازه که می توانید و درآمد کسب کنید. شما می توانید کامیون های سنگین را رانندگی کنید و آنها را در مناطق سبز پارک کنید. جمع آوری زباله و زباله ها از مناطق خارج از محدوده و بارگذاری کامیون زباله با استفاده از نقشه، سطل زباله ها و آوار را پیدا کنید. هنگامی که بارگیری سطل زباله در حال حاضر زمان برای ارائه تمام سطل زباله به offroad کارخانه بازیافت.

راننده کامیون زباله در خارج از محل کار سختی است. شما مهارت های رانندگی حرفه ای را برای رانندگی کامیون های زباله فضایی در مسیرهای خطرناک خارج از مسیر دارید. رانندگی کامیون غول پیکر در جاده های انحنا و تبدیل شدن به استاد رانندگی کامیون زباله. این زمان برای گرفتن دستگاه های تلفن همراه خود را و بازی این چالش برانگیز ترین و محبوب ترین رانندگی و پارکینگ در خارج از کامیون زباله: کامیون بازی رانندگی کامیون. در حال حاضر بازی شماره ۱ رانندگی کامیون در فروشگاه Google Play را دانلود کنید.

ویژگی های برتر کامیون های زباله ای Offroad: کامیون رانندگی کامیون: 

کنترل دقیق و آسان واقع بینانه
زاویه های مختلف دوربین
رانندگی کامیون زباله واقعی
HD 3D گرافیک
رایگان برای بازی
حالت پخش آفلاین
کامیون زباله چندگانه برای باز کردن
سیستم ترافیکی واقع بینانه
انیمیشن پیاده روی واقعی از جمع آوری زباله
سطوح چالش برانگیز


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,