پارک ماشین پلیس ۲۰۱۸: مدرسه رانندگی چند سطحی

حجم 47 مگابایت
نسخه 1.0.3

توضیحات

com.nitrogames.police.car.parking.school.free.driving.simulation

پارک ماشین پلیس ۲۰۱۸: مدرسه رانندگی چند سطحی بهتر است برای عاشق پارکینگ اتومبیل پلیس. بازی پارکینگ خودروی پیاپی پر از چالش است، شما می توانید وسایل نقلیه متعددی مانند پلیس پرادو، پلیس وینتانگ، پلیس ۴×۴ جیپ و کامیون های پلیس را در چندین پارکینگ پلیس پارکینگ پلاک سوپرمارکت و ایستگاه های پلیس آمریکا رانندگی کنید. چندین پارکینگ پلیس جدید بهترین بازی سال ۲۰۱۸ است که به راحتی در اتومبیل های مختلف با اتومبیل های پرماجرا مواجه می شوید که در جاده های شهر آمریکایی با ترافیک بزرگراه مشغول هستند. 

بازی رانندگی پلیس به شما تجربه پارکینگ واقعی در شهر مدرن را برای پارک کردن ماشین پلیس در مکان های پارکینگ درست و تبدیل شدن به یک پارکینگ پلیس طرفدار می دهد. ماشین پلیس دیوانه در ترافیک بزرگراه رانندگی می کند و جنایتکاران خیابانی خود را وظیفه حمل حمل جنایتکاران در نزدیکی ایستگاه های پلیس شهر را گرفتند. زمان برای لذت بردن از بهترین پلیس شهر پلیس ۳d پارکینگ بازی. به عنوان یک راننده پلیس عمل کنید و خودروهای فوق العاده فوق العاده ای را در اختیار پلیس ایالات متحده قرار دهید تا بهترین پارکینگ پلیس ۲۰۱۸ را داشته باشید. رانندگی سنگین پرادو و کامیون واقعی پلیس مأموریت های پارکینگ چندگانه را کامل کنید.

بازی پارکینگ پلیس چند سطح طراحی شده برای راننده خودرو حرفه ای ماهر است که دوست داشت پارکینگ سخت و رانندگی بازی. در این بازی پلیس کودکان و نوجوانان ماشین پلیس خیابان را در جاده آسفالت رانندگی می کند و وارد پارکینگ پارکینگ می شود و سطح پارکینگ مختلف را پیدا می کند و نقطه پارکینگ را برای جلوگیری از موانع دور می کند، در غیر اینصورت این فرصت را از دست خواهد داد. ماجراجویی پارک خودرو عجیب و غریب سریع و لوکس اتومبیل تعقیب خودرو و رسیدن به محل دقیق، بازی پارکینگ ماشین پلیس طراحی شده با گرافیک HD و محیط واقعی ۳D زاویه دوربین مختلف برای زاویه پارکینگ چند، بنابراین شما به راحتی می توانید ماشین پلیس پارک

کمربند ایمنی خود را ببندید و ماشین خود را به مدرسه رانندگی در پایتخت روباه ببرید و منطقه یادگیرنده تست دوربین موتور خود را انجام دهید و بازی پارکینگ ماشین پلیس نهایی را به شما هدیه می دهد تا شما را تبدیل به یک استاد پلیس طرفدار شوید. مرکز آموزش خودرو پلیس پشت بام یک شگفت انگیز برای همه چالش عشق است بنابراین رانندگی ماشین ورزش و پارک در نقطه پشت بام. پارکینگ خودروی پلیس افراطی ۲۰۱۸ یک شبیه سازی پارکینگ فوق العاده پارکینگ است که در فرمان، شتاب و شکستن موانع در طول عملکرد به کار رفته است. در این بازی پارکینگ چند سطح شما می توانید پول نقد بعد از سطوح تکمیل و خرید خودرو هیولا پلیس کامیون جیپ پلیس، پرادو و اتومبیل های پلیس. سرعت و دقت خودرو خود را ثابت کنید تا بتوانید از هر ۲۰ سطح جالب به پارکینگ برسید.

پارک ماشین پلیس پارک ماشین بزرگ شهر رانندگی و پارکینگ ماشین پلیس در دفتر مرکزی AMERICANS پلیس. وظیفه پلیس فوق العاده قهرمان برای گشت پلیس و حمل و نقل پلیس افسر از ایستگاه پلیس به دفتر مرکزی و پارک ماشین در محل داده شده است. این یک بازی مسابقه ای نیست، بنابراین باید روی پارکینگ و پارکینگ تمرکز شود. شهر ۳d جاده اصلی بزرگراه شهر محل بزرگ هیجان انگیز و هیجان برای دوستداران پارکینگ است. پارک ماشین پلیس ۲۰۱۸: مدرسه رانندگی چند سطحی بهترین راه برای رانندگی و دقت آنها در هر طبقه در چند طبقه است. آماده برای لذت بردن از پارکینگ و رانندگی و پذیرش پارکینگ دشوار برای به چالش کشیدن بهترین راننده در شهرستان!

★ ★ ★ پلیس پارکینگ شبیه ساز ۲۰۱۸ ویژگی های بازی ★ ★ ★

★ لذت بردن از ۵ وسایل نقلیه چندگانه و برای تلفن های موبایل آژیر
★ رئوس مطالب پایه فیزیک ماشین پلیس ماشین کنترل رانندگی
★ گیم پلی واقعی و محیط پلیس ۳D
★ محل پارکینگ چندگانه مانند ایستگاه های پلیس، چند طبقه parking plaza
★ بزرگ پارکینگ پارک ۲۰ ماموریت
★ تجربه واقعی رانندگی در شهر
★ پارکینگ شگفت انگیز کشتی کج ۲۰+ سطح به چالش کشیدن
★ شیب، دکمه و کنترل فرمان
★ لذت بردن از ۵ وسایل نقلیه مختلف و تلفن های آیفون پلیس

وقت خود را صرف جستجو در بازی پارکینگ دیگر نکنید بازی پلیس پارک ۲۰۱۸: مدرسه رانندگی چند سطحی در فروشگاه Google Play در دسترس است.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,