⚽ Fantasy Finger Football – آنلاین Puppet PvP ⚽

حجم 50 مگابایت
نسخه 0.0.72

توضیحات

com.noxgames.fantasy.finger.football.soccer

Fantasy Finger Football آنلاین بازی PvP با یک نفره چند نفره در برابر بازیکنان واقعی است.
اهداف را به دست آورید و تمام دشمنان را نابود کنید. در مورد نگرانی ها فراموش کنید، لذت بردن از این بازی و تبدیل شدن به # ۱٫

بهترین مدیر باشید، قهرمانان عروسکی را به تیم رویایی خود انتخاب کنید، آنها را آموزش دهید و آنها را به پیروزی هدایت کنید.

ویژگی های بازی عروسک:
⚽ ۲۰ بازیکن فوتبال فانتزی منحصر به فرد
⚽ ۶ عرصه ویژه PvP
⚽ یکپارچه آنلاین چند نفره آنلاین آنلاین
⚽ شبیه سازی فیزیک عالی
⚽ گرافیک کارتونی خنده دار
⚽ نکته: شکستن و حیله و مقابله اضافی به قهرمانان حریف
⚽ کلان، کمپین ها، لیگ ها

تیم نهایی خود را بسازید، قهرمانانتان را آموزش دهید، آنها را جمع آوری یا مبادله کنید. اهداف هدف و نمره برای شکست دادن تیم حریف. بنابراین، دشمنان را در جنگ های یک به یک از قهرمانان نابود کنید و بهترین باشید.

تیم خود را از ۲۰ فوتبالیست فانتزی فانتزی انتخاب کنید و در ۶ عرصه بازی کنید. هر قهرمان عروسکی دارای توانایی های منحصر به فرد (بازیابی تیم خود، افزایش آسیب و زره) و کاربرد در بازی است. جمع آوری قهرمانان، بهبود آنها و یا تبادل تیم برای دیگران با توانایی های بهتر.

شما می توانید تشکیل در نبرد و یا جمع آوری قدرت یو پی اس. پاداش برای پیروزی سینه با کارت (قهرمانان، نشانه، دیمانت …) است. قفسه سینه شادتر به معنای کارت بهتر است. بنابراین، حریف را یک نفره را شکست دهید، قفسه سینه را جمع کنید، کارت را به دست آورید و بازیکنان را به حداکثر برسانید.

اهداف خود را در ۶ صحنه ویژه آنلاین به دست آورید تا قهرمانان خود را به سمت بالا برسانید. بازی در مبارزات بازیکنان و گرفتن کارت های جدید و نشانه ها. در هر کمپین، پاداش های ویژه ای به دست آورید. بیا هر روز برای دریافت الماس آزاد، نشانه یا کارت. با استفاده از الماس شما می توانید قفسه سینه را سریع تر باز کنید و مزایایی را نسبت به رقبا دریافت کنید.

مبارزه در عرصه PvP و مبارزات انتخاباتی برای رسیدن به موقعیت عالی و باز کردن قهرمانان جدید. ارتقا کارت خود و تبادل آنها را در تیم خود برای تبدیل شدن به قهرمان. بهبود مهارت ها و استراتژی خود را برای شکست دادن بازیکنان واقعی دیگر.

بازی ما را با شبیه سازی کامل فیزیک بازی، تحسین گرافیک دست نقاشی اصلی و استفاده از پاداش های روزانه. لذت بردن از بازی در وقت آزاد و رفتن به بالای نمودارها.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی Fantasy Finger Football به وب سایت NOXGAMES یا فیس بوک مراجعه کنید.

ایجاد شده توسط NOXGAMES 2014 – 2018


دیدگاه کاربران

    Sample Name در تاریخ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

    بناب

برچسب ها : ,, ,