طرح بقا : آخرین مرد در آخرین جنگ ۲۰۳۰

حجم 33 مگابایت
نسخه 1.4

توضیحات

com.rgb.survival_plan.lastman.in.lastwar2030

برنامه زنده ماندن: آخرین مرد در جنگ جهانی ۲۰۳۰ تبدیل به یک عام در بزرگترین جنگ روزانه جهان تا به حال نبرد میدان را دیده است! ارتش های عظیم پانزر ۲۰۳۰ و هواپیما، جنگ با هزاران نفر از آخرین زمین بازی بازیکن واقعی را به جنگ می رسانند، قوانین بزرگی از اتحادیه های جنگی را تشکیل می دهند و آخرین شلیک می کنند. مرکز عملیات خود را در ۲۰۳۰ به پایان رساند. تاریخ Last مرد در جنگ آخر ۲۰۳۰ بازی در جهان! 
طرح بقا: آخرین مرد در جنگ آخر سال ۲۰۳۰ نیروی دریایی ارتش حمله ماجراجویی زندگی خود را به دلیل ماموریت برنامه ریزی شده است که منحصر به فرد از تیراندازی است و شما با طعم واقعی از جزیره تیراندازی و دیدار با جنایتکاران که نیز بسیار در جزیره نهایی آموزش دیده و گانگستر در جزیره جنگل ترور است. مأموریت IGI Last Alive باید ماموریت را در زمان سرباز در مورد منطقه و مقدار دشمنان انجام دهد. شما به طور کامل با آخرین دستگاه تیرانداز از اسلحه مانند مسلسل و AK47 و آخرین تک تیرانداز مجهز شده اید تا بقای آن می تواند رعد و برق واقعی را احساس کند. شکارچی قاتل همچنین می تواند از استراتژی های مختلف برای کشتن دشمنان در میدان جنگ استفاده کند. باندهای جنایی مناطق شهر شما را قفل کرده اند و شما باید در برابر این جنایتکاران شهر خود را محافظت کنید. مبارزه با قهرمان، قهرمان این بازی بقا است و کماندوهای آخرین مرد باید این را با محافظت از شهر باورنکردنی خود ثابت کنند. به خاطر داشته باشید که کماندوهای مخفی، طعم واقعی تیراندازی IGI را در هنگام بازی این احساس را احساس خواهند کرد.
جنگ جهانی آخر پس از یک تیراندازی شدید FPS میان سربازان ارتش پایان یافت. جنگ با تماس نهایی آخرین مرد از میدان جنگ به اردوگاه زندان تبدیل شد. اعتصاب انتقادی در جنگ به مرگ بسیاری از سربازان ارتش منجر شد که کسانی که در میدان نبرد جنگ جهانی دوم جان سالم به در بردند تحت نظارت سربازان ارتش آموزش دیده جنگ جهانی دوم قرار گرفتند. برخی از سربازان زندانی تلاش کردند تا فرار زیادی از زندان را انجام دهند اما توسط محافظان تیرانداز . هیچ کس نمی خواهد که در میدان جنگ جهانی دوم برای همیشه قفل شود، اما برای فرار از این برنامه مخفیانه عامل زنده ماندن زندان، باید از استراتژی فرار از زنده ماندن برای آزادی نهایی استفاده کند. برنامه زنده ماندن: آخرین مرد در جنگ آخر ۲۰۳۰ بازی FPS Survival تیراندازی بازی برای تبدیل شدن به یک قهرمان زنده ماندن واقعی در راز. پیدا کردن و قرار دادن سلاح، مبارزه با نگهبانان زندان و تک تیرانداز زندان، فرار از چراغ های جستجو و کمک به نجات زندانیان زندان خود در بازی تیراندازی.
آخرین مرد ۳D آخرین بازی تمام زمان ها است. هدف را در پایین قرار دهید تا دشمنان را آتش بزنید و بهترین تصاویر تک تیرانداز را در محیط های دشوار زنده بمانید. به عنوان یک عامل ویژه مخفی از نیروی SSG شما وظیفه ویژه ای برای محافظت از شهر خود را از از دست دادن سنگین است. بنابراین در هنگام بازی کردن بازی اکشن گلوله های فرمانده هیجان انگیز شجاع باشید و از مهارت های ویژه گوریل کماندو خود برای زنده ماندن در قلمرو دشمن استفاده کنید. در برخی از مأموریت ها، شما دارای مهمات محدودی هستند، بنابراین عکس های تفنگ کامل را انجام دهید و یک گلوله را از دست ندهید.
سلاح های مختلف مانند پرتاب نارنجک، مسلسل، تفنگ، تفنگ تک تیرانداز، تفنگ ساچمهای و دیگران را بررسی کنید! به یاد داشته باشید که هر سلاح ویژگی های خاص خود را دارد، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید، فکر می کنم آینده و فکر می کنم بیش از استراتژی خود را – لحظه ای با ارزش است! شوت به عنوان دشمنان بیشتر که شما می توانید!

ویژگی های بازی The Last Man Commando 3D: 

• گرافیک ۳D با گرافیک فوق العاده و رابط گرافیکی.
• هیجان انگیز ماموریت های تیراندازی کمدی.
• گیم پلی چند سطح
• جلوه های صوتی بزرگ.
• کنترل های صاف و گیم پلی آسان.
• طیف گسترده ای از تفنگ های تیرانداز و تفنگ مختلف.
• ماجراجویی تیراندازی زنده ماندن.
طرح بقا: آخرین مرد در جنگ آخر ۲۰۳۰ دارای ویژگی جدیدی از بازی تیراندازی است. این گرافیک ۳D واقعی با وضوح بالا دارد که دید شما را افزایش می دهد. آخرین مرد در جنگ آخر سال ۲۰۳۰ سطوح و محیط های مختلفی دارد که علاقه شما را افزایش می دهد. این بازی را با دوستان خود بازی کنید و آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


دیدگاه کاربران

    Ansary در تاریخ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    ansary

برچسب ها : ,, ,