ضد تروریست آخر طرح -کم شده تک تیرانداز مأموریت

حجم 47 مگابایت
نسخه 1.3

توضیحات

com.sgz.commando.assassin.adventure

بازی آخرین برنامه مبارزه با تروریسم را با استفاده از این منحصر به فرد و واقع گرایانه دیوانه نظامی از بازی لذت ببرید. این یکی از بهترین تیراندازان رزمی ارتش است و هدف اصلی بازی اکشن تروریستی است، قبل از این که تروریست های وحشی را بکشید و هدف بازی را بازی نکنید. جنگ های نظامی و تیراندازی دشمنان با استفاده از اسلحه پیشرفته و سخت ترین سرباز فرمانده ارتش آموزش دیده ارتش. این بهترین چالش های دشمنان کشتن در نقاط مختلف کشور است که با طبیعت زیبای طبیعت و محیط های هیجان انگیز و رودخانه ها با گرافیک عالی، محیط جذاب و صداهای موثر خیره کننده با گیم پلی تیراندازی ارتش. World of black ops مبارزه با نیروهای تروریسم در این حماسه بازی تیرانداز از مدرن مدرن برای دستگاه های تلفن همراه و قرص.
آخرین برنامه مبارزه با تروریستی – ماموریت تیرانداز از دست رفته تک تیرانداز حمله تهاجمی، حملات تهاجمی کامدمو، ماموریت های پرتاب کننده تک تیرانداز و موشک است. تبدیل شدن به یک فرمانده ارتش کشنده دیوانه و ساقه هر و دشمن کشور خود را و صرفه جویی در آن است که شگفت انگیز واقعی واقعی ۳D تیراندازی و مبارزه با بازی نیروی رزمی ارتش است. ماموریت بحرانی مبارزه با تیراندازان مدرن مدرن.
آخرین طرح ضد تروریستی – ماموریت تیرانداز از دست رفته جنگجوی جنگجوی تیراندازی در حین تیراندازی با تیراندازان تیراندازی برای پایان دادن به تروریسم با تیم های سربازان. بازی تیراندازی چند نفره با اعتصاب ۳d و تیرانداز fps تیرانداز سرگرم کننده برای از بین بردن اردوگاه های شورشی با اعتصاب swaat در ضد حمله جهانی است. مناسب تر شدن عملیات ارتش و تروریست های تروریستی ارتش. شمار جنگجویان تروریستی کماندویک تروریست ها را در این عرصه تیرانداز از سربازان در ارتش میدان جنگ با گروه کامیون کشتن و جنگ هرج و مرج هنر مستعمره سرنگون می کند سربازان تروریستی را باز جنگ را در اسکاتلند سلاح تیراندازی اسلحه های جنگ بازی جنگجویان تیراندازی مبارزان تطبیق تیراندازی جنگ حملات جنگ بازرگانان جنگی و سربازان مسلح با اعتصاب سربازان تروریستی و مقابله با حملات نبرد در ناحیه جنگ نبرد باز است. دشمن خود را بکشید، بگذارید فریاد بزنند آنها را با گلوله های تفنگ مانند هیتمن برخورد کنید. اقدام با بازی های آموزشی ارتش انجام دهید، کشتن شوالیه شاتراو را بکشید. ربات های رنجر آماده برای مبارزه در میان شما. کسب پول نقد و خرید راننده اخبار، جمع آوری قدرت های زندگی، جمع آوری سلاح های جدید در طول جنگ، مبارزه با ربات های جنگی مدرن، ارتش مدرن برای ماموریت بعدی ساخت.
آخرین برنامه مبارزه با تروریسم – ماموریت تیرانداز از دست رفته مبارزه با تروریستی در برابر حملات انتحاری در مبارزه با تروریسم جنگ باز جنگ باز است. Assassin مرز جنگنده جنگ باز بازی جنگ مرگ باز است. سربازان در بازی های FPS در بازی های سیاهپوست در شب های پایانی مبارزه می کنند و هرج و مرج در جنگ مرده و کشته شدن کشته شدن در حین حمله سوات به حمله مهم اسلحه واقعی در بازی ۳D. دشمنان در جنگ های مرزی و میدان جنگ اعتصابات شمار زیادی را به شمار می آورند.
آخرین طرح ضد تروریستی – ماموریت تیرانداز از دست رفته مبارزه با حمله مانند قهرمان اقدام. مرگ جانور ترور، جنگ مدرن آن. شما یک مامور مخفی هستید، مبارزان مبارزه با تروریسم را از بین ببرید. نمایش مهارت های مبارزه با فرماندهی خود را در آموزش نیروهای قاتل یاد بگیرید، یک سرباز شجاع باشید، برای کشور خود مبارزه کنید، مانند قهرمان اسلحه اسلحه سایه.
آخرین برنامه ضد تروریستی – ماموریت تیرانداز از دست رفته 
امکانات
شبیه سازی ۳D واقعی و ماموریت های چالش برانگیز برای انجام
چالش برانگیز جنگ مأموریت چندین سلاح بازی
مبارزه واقع بینانه
تخریب دشمنان با نارنجک دستی
بازی اعتیاد آور و محیط زیست آخرین تیراندازی و سلاح های انفجاری


دیدگاه کاربران

    ali در تاریخ یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    شما چقدر شرکت بیخودی هستید همه بازی ها کلا در این کشور در دسترس نیست درستش کنید

برچسب ها : ,, ,