شبیه ساز کامیون اروپا ۲۰۱۹ کامیون حمل و نقل محموله

حجم 76 مگابایت
نسخه 1.5

توضیحات

com.twgs.euro.truck.cargo.transport.simulator

شبیه ساز کامیون یورو ۲۰۱۹ به شما امکان می دهد یک کامیون واقعی برای حمل بار در سراسر اروپا تبدیل شوید. بازی رانندگی کامیون یورو را تجربه کنید و رانندگی کامیون شگفت انگیز و واقعی را در شهر تجربه کنید. از طریق باز کردن مارک های معروف کامیون، کسب و کار تدارکات را انجام دهید و تبدیل به یک سرمایه داری واقعی کامیون شوید. کامیون یورو ۲۰۱۹ همراه با پشتیبانی کامل از کامپایلر کامیون است که به شما امکان می دهد از پوست کامیون مورد علاقه خود و ارتقاء موتور با لوازم جانبی زیادی استفاده کنید.

آخرین گیم پلی سال نو ۲۰۱۹:
تبدیل شدن به پادشاه جاده و بازی بهترین بازی شبیه ساز کامیون سال ۲۰۱۹٫ رانندگی کامیون های اروپایی برای ماموریت حمل و نقل کالا. سفارشی کردن کامیون ها با پرچم کشور خود و باز کردن لوازم جانبی کامیون های سرد برای نشان دادن در بزرگراه های شهرستان. تریلر حمل و نقل کامیون ۱۸ کامیون را برای حمل کانتینرهای محموله سنگین و درختان چوبی در سراسر شهر رانندگی کنید. بازی نهایی کامیون شبیه ساز ارائه طیف گسترده ای از کامیون و شغل کامیون هیجان انگیز برای تکمیل.

مشاغل راننده کامیون:
تکمیل بیش از ۲۰ ماموریت راننده کامیون با شغل کامیون کامیون چالش برانگیز. حالت رانندگی کامیون در جهان به زودی در بروز رسانی بعدی به زودی عرضه خواهد شد. کامیون حمل و نقل را برای حمل بار سنگین مانند جعبه های بار، درختان، ظروف، درام نفت و مصالح ساختمانی ساختمان حمل می کند. لذت بردن از رانندگی در هوا پویا با چرخه روز / شب به عنوان دوست دارید. همچنین می توانید تراکم ترافیک را به صورت انتخابی خود تنظیم کنید.

ویژگی های کلیدی یورو کامیون شبیه ساز ۲۰۱۹:
رانندگی کامیون های اروپایی چند از مارک های معروف
بسیاری از مشاغل کامیون حمل و نقل هیجان انگیز را انتخاب کنید
سفارشی کامل کامیون، ارتقاء موتور و لوازم جانبی کامیون
به زودی ۲۰ سطح و حالت رانندگی در جهان باز می شود
نمای داخلی و واقعی دسکتاپ کامیون با دوربین رایگان
فیزیک کامیون واقعی و صداهای موتور با شاخص
سیستم ترافیک هوایی AI، آب و هوای پویا، چرخه روز / شب و بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز تر

دانلود یورو کامیون شبیه ساز ۲۰۱۹: بازی حمل و نقل کامیون حمل و نقل و شروع به سفر خود را به تبدیل شدن به دونفره دنیای واقعی.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,