چند سطحی شبیه ساز ورزشی پارکینگ ماشین ۲۰۱۹

حجم 64 مگابایت
نسخه 1.3

توضیحات

com.twgs.multilevel.sports.car.parking.simulator

یاد بگیرید اتومبیل های ورزشی خود را در آخرین بازی پارکینگ چند سطح در سال ۲۰۱۹ یاد بگیرید. با استفاده از تست رانندگی واقعی اتومبیل در پارکینگ پیش بازی پیش بروید و اتومبیل های ورزشی را در یک پارکینگ بزرگ چند طبقه ای رانندگی کنید. لذت بردن از فیزیک رانندگی اتومبیل رانی در خودروی لوکس سدان، هتشکن یا اتومبیل های عضلانی.

۶۰+ سطح پارکینگ منحصر به فرد با بازی اعتیاد آور:
بازی ۶۰+ ماموریت طراحی شده با طراحی با پارامترهای بسیار دقیق را به عنوان قابلیت های راننده اتومبیل. رانندگی اتومبیل با راحتی در انتخاب سطح دشواری خود. آیا شما یک راننده ناب، طرفدار یا متخصص هستید؟ این یک بازی پارکینگ برای همه علاقه مندان به پارکینگ است. رانندگی بیش از ۱۰ خودروی ورزشی از جمله ماشین عضلانی واقعی و اتومبیل های مسابقه ای رانندگی. خودروهای کلاس B را باز کنید تا حالت رانندگی حرفه ای را با محدودیت های سخت تر و چالش های رانندگی بازی کنید. برای بازی حالت رانندگی حرفه ای نهایی، شما باید یک ماشین کلاس را باز کنید و با دقت برای رانندگی دقیق رانندگی کنید. شدت ترافیک افزایش می یابد به عنوان شما در بازی با توجه به حالت رانندگی پیشرفت.

ماشین واقعی راننده شبیه ساز – پیشرفته پارکینگ بازی:
پشت سر فرمان برای استاد مهارت های پارکینگ ماشین خود را در میدان بزرگ چند طبقه با چندین طبقه و تعداد زیادی پارکینگ بی نظیر دریافت کنید. تست راننده نهایی با تعداد محدودی از بازدیدها در هر سطح مجاز است. اتومبیل خود را ارتقا دهید و بهترین زمان خود را برای کسب مدال طلا با حداکثر پاداش ضرب کنید. یک نقطۀ پارکینگ پیدا کنید و یاد بگیرید چگونه به موازات پارک خودرو خود را در عجله ترافیک بدون توفنده. ماموریت های پارکینگ کامل را برای کسب حداکثر پاداش و سپس باز کردن اتومبیل های فوق العاده کامل.

ویژگی های کلیدی چند سطح بازی پارکینگ اتومبیل ورزشی:
۶۰+ ماموریت های پارکینگ منحصر به فرد در پارکینگ چند طبقه بزرگ
رانندگی چند اتومبیل ورزشی، سدان لوکس و اتومبیل های عضلانی
۳ حالت رانندگی به عنوان به عنوان هر راننده قابلیت بازی
فیزیک رانندگی اتومبیلی با صدای واقعی خودرو و موتور واقعی اتومبیل
۵ نمایش دوربین های مختلف برای پارکینگ دقیق ماشین
پشتیبانی چند زبانه برای زبان های چینی، فرانسوی و ترکی
گرافیک نسل بعدی با کیفیت بالا و چالش های پارکینگ پارکینگ خودرو
ترافیک هوشمندانه ای که با مشکل رانندگی متفاوت است


اگر دوست دارید بازی بازی های پارک شده یا شما علاقه مندان به رانندگی اتومبیل هستید، این بهترین پارکینگ ماشین برای شما در فروشگاه Play است. دانلود رایگان پارکینگ چند ساله ۲۰۱۹ به صورت رایگان و لذت بردن از تجربه رانندگی واقعی در میدان پارکینگ چند سطحی.


دیدگاه کاربران

    فایما در تاریخ یکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

    خیلی خوب است

برچسب ها : ,, ,