جاده خاموش پارکینگ جیپ ماشین رانندگی بازی

حجم 56 مگابایت
نسخه 1.2

توضیحات

com.twgs.offroad.parking.school.simulator

بازی بازی شبیه ساز پارکینگ نسل بعدی سال ۲۰۱۹ با حرکات هیجان انگیز را برای کسب گواهینامه رانندگی خود بازی کنید. سوار دوچرخه چهار چرخ ATV و رانندگی ۴×۴ جیپ، ماشین Prado و یا کامیون های offroad در آهنگ های استراحت. رانندگی اتومبیل نهایی همراه با بازی های پارکینگ کامیون شدید است. رانندگی اتومبیل رزمناو از، ۶X6 خودرو SUV، ۸X8 کامیون روسی و خارج از جاده جیپ در زمین های ناهموار برای سوار شدن پر از دست انداز.

شدید خارج از جاده محاکمه شیرجه رفتن رانندگی:
شروع به کار در هنگام سوار شدن دوچرخه ATV quad و سپس رانندگی طیف وسیعی از اتومبیل های خارج از کشور و کامیون های هیولا. گیم پلی بسیار چالش برانگیز و اعتیاد آور با فیزیک واقعی offroad. چالش های پارکینگ xtreme را در زمان محدود و به دست آوردن حداکثر پاداش برای ارتقاء وسایل نقلیه و یا باز کردن کامیون های با قدرت بالا. با چالش پارکینگ آسان شروع کنید و با پیشرفت در بازی، چالش های پارکینگ اتومبیل، سخت تر شوند. چرخ دنده ها برای ماجراهای پارکینگ سخت و چرخش ماشین SUV به حالت رانندگی ۴WD و رانندگی از طریق زمین و یا موانع سخت.

چالش پارکینگ واقعی در مدرسه رانندگی در خارج از زمین:
چهار چرخ دنده ای (۴WD) را به طور واقعی در خارج از محدوده تجربه کنید مانند قبل از هرگز! مدرسه رانندگی در خارج از محدوده وسیعی از حومه ها فاصله دارد، مخصوصا برای تست مهارت های پارکینگ رانندگان خودرو. مسابقه با زمان و جمع آوری تمام پست های بازرسی در دوره آموزش بسته قبل از رسیدن به نقطه پارکینگ. استفاده از نمایش های مختلف دوربین برای جلوگیری از سقوط به اجسام و پارکینگ دقیق. مسابقه دوچرخه سواری پارکینگ Offroad SUV یک آزمون رانندگی واقعی است برای تعیین یک پارکینگ پارک در داخل شما.

ویژگی های کلیدی جیپ بدون درز شبیه ساز پارکینگ: بازی رانندگی اتومبیل:
۸ خودروی بدون سرنشین از جمله جیپ ۴×۴، ماشین ۶×۶ cruiser و ۸×۸ کامیون هیولا
۲۰ سطح پارکینگ سخت برای تست مهارت های رانندگی راننده خودرو واقعی
رانندگی ATV quad دوچرخه، کامیون وانت و اتومبیل های ۴×۴ را در مسیرهای حیرت انگیز رانندگی کنید
موتور فیزیک نهایی برای تجربه واقعی رانندگی
گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا و نمایش دوربین های متعدد برای احساس رانندگی همهجانبه

دانلود بازی جیپ پارکینگ Simulator 2019 بدون جاده و کسب مجوز رانندگی خود را از مدرسه رانندگی خارج از کشور.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,