برش موسیقی، زنگ زدن

حجم 6.1 مگابایت
نسخه 5

توضیحات

com.audio.ringtone.trim

برش موسیقی – برنامه آهنگ زنگ قطع یکی از بهترین برنامه برای آندروید است. این یک ساز آهنگ زنگ است این برنامه به شما کمک می کند قسمت های بیش از حد یک آهنگ یا یک فایل موسیقی را حذف کنید. شما می توانید نتیجه برش (موسیقی ویرایش شده) را به عنوان آهنگ زنگ، زنگ هشدار، لحن اعلان و یا یک آهنگ موسیقی استفاده کنید.
موسیقی برش – برنامه آهنگ زنگ برش فایل های صوتی ایجاد شده و به شما اجازه می دهد آنها را به شخص دیگری به اشتراک بگذارید. این یک ویرایشگر قدرتمند است. این پشتیبانی از تمام فرمت های موسیقی از جمله: Mp3، Mp4، WAV، Flac، M4a، Ogg، AAC، AMR، Ogg و دیگران است. این برش موسیقی همچنین پشتیبانی از استخراج صدا از فایل های ویدئویی mp4.
این برنامه بهترین انتخاب برای ایجاد زنگ های خود با اندازه بهینه است. Mp3 Cutter نام دیگری از این برنامه است. کاربر می تواند صدای زنده را ضبط کند و سپس از این برنامه به عنوان ویرایشگر برای ویرایش و ترمیم بهترین قطعات استفاده کند.
همه فایل های موسیقی را در کتابخانه موسیقی خود و فایل های صوتی پنهان پیدا کنید. اگر فرمت های صوتی مانند Mp3، Mp4، Wav، Flac، M4a، Ogg، Aac، Amr، Ogg داشته باشید. آنها به آسانی پیدا خواهند شد. Mp3 Cutter، ویرایشگر موسیقی، زنگ تون ساز، آهنگ زنگ برش یا آگاه شدن از طریق آهنگ سازنده نام دیگر این برنامه است.
نحوه استفاده از mp3 cutter و ساز آهنگ زنگ:
+ یک فایل موسیقی (Mp3، Wav، Acc، Flac، Arm، M4a، Ogg) را از تلفن همراه خود انتخاب کنید. برای اطمینان پخش آن را انتخاب کنید و عمل برش را انتخاب کنید. یک رابط کاربری واقعی به شما کمک می کند تا بخش های اضافی آهنگ خود را حذف کنید.
+ یا صدای زنده را ضبط کنید و سپس بخشی را که از صدا پخش می شود را انتخاب کنید
سپس میتوانید به عنوان آهنگ زنگ، زنگ هشدار، اعلان یا یک آهنگ جدید برای گوش دادن ذخیره کنید. شما همچنین می توانید آن را به اشتراک بگذارید.
ویژگی های برش موسیقی، برش آهنگ زنگ برنامه:
– تمام موسیقی، فایل های صوتی ذخیره شده در حافظه گوشی و کارت های SD را اسکن کنید. تمام آهنگ ها در کتابخانه موسیقی و فایل های مخفی. برای پیدا کردن فایل های مخفی از ویژگی اسکن استفاده کنید.
– گرافیک عملی برای کلیپ صوتی trim. آسان برای انتخاب بخشی برای انتخاب با تنظیم شروع و پایان برای کلیپ های صوتی و یا با استفاده از یک رابط لمسی اختیاری است.
– ضبط صدا، صدا، موسیقی برای ویرایش.
– صرفه جویی به عنوان آهنگ زنگ، زنگ هشدار، اطلاع رسانی و یا یک آهنگ جدید برای گوش دادن. می توانید آهنگ زنگ را برای یک تماس خاص تنظیم کنید.
– پخش، حذف، دوباره یک صدای ایجاد شده را برش دهید.
– کلیپ جدید را به عنوان آهنگ زنگ پیش فرض تنظیم کنید یا با استفاده از این ویرایشگر به مخاطبین اختصاص دهید.
– پشتیبانی از استخراج صدا از فایل های ویدئویی mp4

امیدوارم عاشق صوتی برش، mp3 cutter برای ایجاد آهنگ های بهتر. اگر شما هر گونه بازخورد در مورد صوتی برش و ساز آهنگ های زنگ لطفا در اسرع وقت به ما بفرستید.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,