گام شمار – قدم سنج و کالری سنج رایگان

حجم 5 مگابایت
نسخه 1.0.37

توضیحات

pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter

این قدم‌سنج با استفاده از حسگر داخلی گام‌ها را شمارش می‌کند. برنامه بدون ردیاب GPS کار می‌کند، بنابراین تا حد زیادی باتری را ذخیره می‌کند. این برنامه میزان کالری سوزانده‌شده، مسافت پیموده‌شده و زمان و غیره را نیز محاسبه می‌کند. همه این اطلاعات خیلی ساده در نمودارهایی به شما نشان داده می‌شود.

فقط دکمه شروع را بزنید تا برنامه شروع به شمارش گام کند. فرقی نمی‌کند دستگاه در دستتان باشد یا در کیف، جیب یا دستبندتان، این برنامه حتی وقتی صفحه تلفنتان قفل است هم بطور خودکار گام‌هایتان را شمارش می‌کند.

ذخیره باتری
این گام شمار با استفاده از حسگر داخلی گام‌هایتان را شمارش می‌کند و بدون ردیاب GPS این کار را انجام می‌دهد، بنابراین مصرف باتری آن بسیار پایین است.

«بدون قابلیت‌های پولی»
تمام قابلیت‌های این برنامه ۱۰۰٪ رایگان است. شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از تمام این قابلیت‌ها استفاده کنید.

۱۰۰٪ خصوصی
نیاز به ورود به سیستم نیست. ما هرگز اطلاعات شخصی‌تان را جمع‌آوری نمی‌کنیم و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌دهیم.

شروع، مکث، شروع مجدد
برای ذخیره باتری می‌توانید هر زمان که خواستید، شمارش را مکث یا شروع کنید. این برنامه به محض اینکه مکث شود، آمار بازخوانی از اطلاعات پس‌زمینه را متوقف می‌کند. همچنین می‌توانید تعداد گام‌ها را از نو شروع کنید تا از ۰ شمرده شود.

طراحی به‌روز
این گام شمار را بهترین تیم موفق Google Play در سال ۲۰۱۶ طراحی کرده‌اند. طراحی ساده آن کاربرد آن را آسانتر کرده است.

نمودارهای گزارشی
نمودارهای گزارشی خلاقانه‌ترین روش‌هایی هستند که به‌ویژه برای دستگاه‌های همراه طراحی شده‌اند تا داده‌های پیاده‌روی‌تان را راحت‌تر دنبال کنید. در این نمودارها می‌توانید آمار ۲۴ اخیر یا آمار هفتگی و ماهانه را ببینید.

پوسته‌های چند رنگ
پوسته‌های چند رنگ در دست طراحی هستند. در این گام شمار می‌توانید یکی از این پوسته‌ها را انتخاب کرده و از تجربه شمارش گام‌های خود لذت ببرید.

«نکته مهم»
● لطفاً برای اطمینان از شمارش درست گام، اطلاعات درست را در تنظیمات وارد کنید چون برنامه با استفاده از این داده‌ها مسافت پیموده‌شده و کالری سوزانده‌شده را محاسبه می‌کند.
● می‌توانید حساسیت «قدم سنج» را طوری تنظیم کنید که گام‌هایتان را دقیق‌تر شمارش کند. 
● در برخی از دستگاه‌ها به دلیل فرآیند ذخیره انرژی، اگر صفحه قفل باشد، شمارش گام متوقف می‌شود.
● گام شمار برای دستگاه‌هایی قدیمی که صفحه‌شان قفل می‌شود دردسترس نیست. این یک مشکل نیست. متأسفیم اما نمی‌توانیم این مورد را رفع کنیم.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,