عضلات شکم ۶ تکه در ۳۰ روز – ورزش عضلات شکم

حجم 9 مگابایت
نسخه 1.0.10

توضیحات

sixpack.sixpackabs.absworkout

می‌خواهید برای تابستان چربی شکمتان را بسوزانید و عضلات شکم ۶ تکه بسازید؟ با این برنامه بسیار مؤثرِ ورزش عضلات شکم به عضلات شکمتان فرم بدهید.ورزش‌ها برای تمام سطوح مناسب بوده و به‌آسانی می‌توانید آن‌ها را در خانه یا هر زمان و هر کجا انجام دهید. هر روز با صرف چند دقیقه به عضلات شکم که رویایش را دارید برسید!

برنامه ورزشی با سطوح مختلف
کاهش چربی شکم، ورزش شدید عضلات شکم و عضلات شکم ۶ تکه —این ۳ سطح تمرینات ورزشی کمک می‌کند چربی شکم را بسوزانید و گام به گام عضلات شکم‌تان را بسازید. چه مبتدی باشید، چه حرفه‌ای می‌توانید تمرین ورزشی مناسب خود را در این برنامه پیدا کنید. تمرینات مختلفی برای هر روز طراحی شده‌اند تا تازگی و هیجان آن حفظ شود.

تمرینات ورزشی ۳۰ روزه
وقتی هدف مشخصی را برای خود تعیین کردید، خیلی زود نتایج شگفت‌انگیز آن را خواهید دید. عضلات شکم ۶ تکه – «ورزش عضلات شکم» با ارائه تمرینات ورزشی ۳۰ روزه کمک می‌کند اهدافی برای تمریناتتان تعیین کنید. همه تمرینات رایگان هستند و به شما در سوزاندن چربی شکم و همچنین فرم دادن به عضلات شکم کمک می‌کنند. شدت تمرینات به‌تدریج افزایش می‌یابد، بنابراین به‌آسانی می‌توانید ورزش را تبدیل به عادت روزانه‌تان کنید.

مربی خصوصی‌تان در خانه
آیا استخدام مربی خصوصی گران است؟ وقت رفتن به باشگاه ورزشی را ندارید؟ عضلات شکم ۶ تکه – «ورزش عضلات شکم» مربی خصوصی‌تان در خانه است. براساس اصل تمرین تناوبی با شدت بالا، این تمرینات ورزشی به اندازه تمرین در باشگاه ورزشی مؤثر است.

تصاویر متحرک و راهنماهای ویدئویی
عضلات شکم ۶ تکه – از نظر علمی ثابت شده است که «ورزش عضلات شکم» به تقویت تمام عضلات شکم کمک می‌کند. به کمک تصاویر متحرک و راهنماهای ویدئویی در این برنامه می‌توانید از نحوه انجام درست و مؤثر هر حرکت مطمئن شوید.

قابلیتها

*تمرینات ورزشی ۳۰ روزه برای ساختن عضلات شکم ۶ تکه و بدنی قوی
*تمرینی شگفت‌انگیز برای مدیریت وزن و ساختن عضله
*افزایش تدریجی شدت تمرینات
*امکان سفارشی‌سازی یادآوری‌های تمریناتتان
*ثبت خودکار روند پیشرفت تمرینات 
*مناسب برای همه: مبتدی‌ها، سالمندان، آقایان، خانم‎ها، نوجوانان


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,