⚽ فوتبال پانزدهم ۲۰۱۴ – فوتبال ⚽

حجم 36 مگابایت
نسخه 1.0.128

توضیحات

air.com.noxgames.PuppetSoccer2014

سر و صدا فوتبال و نمره اهداف در این بازی اعتیاد آور فوتبال عروسکی جیبی! تیم مورد علاقه خود را به عنوان بزرگترین تیم دنیای فوتبال انتخاب کنید و به عنوان یک فوتبالیست معروف بازی کنید. شما به طور مداوم به جرم و دفاع در حالی که شما صعود جام جهانی ۲۰۱۹ نردبان بازی!

با بیش از ۳۲ کشور و ۹۰+ بازیکنی جداگانه، این بازی فوتبال جام جهانی به سرمربی نهایی بزرگ سر بزند! آیا آنچه را که لازم دارید انجام می دهید؟

ویژگی های پاکت پی سی فوتبال:
⚽ ۳۲ کشور
⚽ ۹۰+ کارتون بازیکنان ستاره ماریوت
⚽ ۱۰ بازی خاص پاداش – آدامس جویدن، یخ، لجن جگر، گچ، فوق العاده / مینی قدرت و پرش بهار
⚽ ارتقاء: پا زدن، پرش، سرعت
⚽ Splitscreen چند نفره برای دو بازیکن در دستگاه تلفن همراه تک
⚽ دستاوردها، امتیازات، سر مدیر بزرگ
⚽ ۲۰۱۴ جام جهانی ماریوت از noxgames در برزیل
⚽ بهترین فیزیک برای اهداف توپ و دیوانه

تیم بزرگی را انتخاب کنید و گلزنی کنید. شما می توانید دشمنان خود را با ضربه زدن در حالت تک نفره و یا در حالت دو نفره را نابود – بازی با گیم پلی خنده دار بازی. تمرین در شبیه سازی کامل فیزیک و هدف. شما می توانید پرش، عبور و یا ناقص. امواج مکزیکی را شروع کنید و بازیکن خود را در بالای نمودار مشاهده کنید.

بازی کاملا قابل تنظیم است – ۴ گزینه کنترل مختلف برای اطمینان از تجربه کاربر بهترین است. چه کسی در تیم فوتبال شما حضور خواهد داشت؟ این فقط انتخاب شماست آمار بالا به معنی عرصه جدید و بازیکنان جدید است.

سعی کنید استراتژی دفاعی و یا بازی توهین آمیز و یا حتی یک برنده گسترده و همه در همان زمان. در زمان اضافه، دروازه ها برای افزایش سرعت بازی، اندازه خود را افزایش می دهند. بنابراین، تیم دست نشانده جیب را ایجاد کنید و از پاداش های ویژه ای لذت ببرید – از یخ، آدامس یا لجن جگر استفاده کنید و آنها را سخت تر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی Pocket Puppet Soccer از وب سایت NOXGAMES یا فیس بوک خود بازدید کنید.

ایجاد شده توسط NOXGAMES 2014 – 2018


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,