کلوپ کارآگاهان

حجم 96 مگابایت
نسخه 1.08

توضیحات

com.aanimator.DetectivesClub

ویژگی های بازی:


*داشتن راهنما در تمامی مراحل بازی .
*باز سازی طهران قدیم و امکان گشت و گذار در مکان های دیدنی مثل گراند هتل، کافه ژاله، خیابان لاله زار و… با همان بافت قدیمی
*امکان دیدن پیش نمایش مراحل پس از دانلود آنها
*اگر قبل از اتمام مرحله، مرحله بعدی را دانلود نمایید می توانید ۲۵ % در مصرف طلا ها صرفه جویی کنید . 
 


اولین پرونده : ماجرای مادام 


پرونده قتلی ست که در اوایل قرن صورت گرفته ، دقیقاً درزمانی که ایران دچار تنش‌ها سیاسی شده و دستگاه قضایی و باز‌رسی آن بی‌ثباتی است . حال در این کش و قوس‌ها یکی از ثروتمندان پایتخت که نزدیک به دربار شاهنشاهی ست به طرز فجیعی به قتل می‌رسد ، قتل در مهمان‌خانه به‌طوری صورت گرفته که خدمه خانه و همسر مقتول متوجه آن نشدن ، جسد در ساعت ۶ صبح توسط مستخدم خانه پیداشده و شواهد نشان می‌دهد که او تا ساعت یک و نیم نیمه‌شب در اتاق خود بوده و بعد به مهمان‌خانه رفته . به دلیل اهمیت داشتن این موضوع ، مقامات بالا یکی از زبده‌ترین کارآگاهان را برای رسیدگی به این پرونده انتخاب می‌کنند تا مجرم را پیدا کند .


توجه : مرحله اول این بازی همراه با نصب آن قابل بازیست اما مراحل بعدی آن نیاز به دانلود دارد . مرحله اول و چند مرحله دیگر آن رایگان هست اما در مراحلی از بازی برای باز شدن اون  احتیاج به خرید طلا دارید .


این بازی در سه حالت گرافیکی طراحی شده که هر کدام حجم دانلود متفاوتی و گرافیک متفاوتی دارد به‌صورت پیش‌فرض در حالت گرافیکی متوسط تنظیم شده است . در صورتی که رم گوشی شما پایین باشد یا حجم دانلود مدنظر تون هست می‌توانید حالت گرافیکی پایین را انتخاب کنید . اما در صورتی که گرافیک و جزئیات بهتری مدنظر دارید می‌توانید حالت گرافیکی بالا را انتخاب کنید  .


نکته : برای گوشی‌های با رم پایین که مراحل را دیر لود می‌کنند توصیه می‌شود روی حالت گرافیکی پایین تنظیم شود .


توجه: در صورت حذف کردن بازی، طلاها و نشان های خریداری شده و سیو های شما حذف خواهند شد . همچنین این نشان ها فقط از طریق فروشگاه داخل بازی قابل خریداری هستند و در خود بازی مخفی نشده اند . 


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,