دعا و مناجات – زیارت عاشورا، دعای عهد، توسل، کمیل

حجم 5.01 مگابایت
نسخه 6

توضیحات

com.applover.doaesteghase

دعا و نیایش، طلب و درخواست بندگان از خدا یا آنچه معبود می ‌پندارند، برای رسیدن به خواسته‌ هاست. در متون دینی، دعا و نیایش به عنوان یکی از راه ‌های ارتباط با خدا و برترین عبادت‌ ها تأکید و با تعابیری مانند سلاح مؤمن و نور آسمان و زمین توصیف شده است. 
برای دعا و نیایش آداب و شرایطی از جمله خواندن خدا با اسماء الحسنی، طلب از پروردگار از سر بیم و امید و از روی تضرع و خشوع، شروع دعا با بسم الله و حمد و صلوات، ذکر شده است. دعا و نیایش هرگز به زمان و مکان خاصی محدود نشده. از روزگاران گذشته دعا و نیایش وسیله ای برای برقراری رابطه انسان خاکی با خالق افلاکی بوده است. امامان معصوم (علیهم السلام) نیز همواره بر ثواب دعا و نیایش تاکید داشتند.

مجموعه ی پیش روی شما، منتخبی از برترین و پرکاربردترین دعا و نیایش های مذهبی به همراه صوت هوشمند و دلنشین می باشد. برنامه دعا و نیایش مجموعه ای جامع و کامل از کلیه دعا و نیایش با پروردگار به همراه صوتی دلنشین در محیطی کاملا معنوی است. ما سعی کردیم در این مجموعه انواع دعا و نیایش های پرکاربرد که در طول روز یا در طول زندگی ممکن است به آنها نیاز پیدا کنید جمع آوری کنیم .
مطمئنا با دیدن فهرست این برنامه که شامل : زیارت عاشورا، دعای جوشن کبیر، دعای جوشن صغیر، دعای ندبه، دعای کمیل، دعای عهد، دعای توسل، زیارت آل یاسین، حدیث کساء و دعای سمات است پی به کامل بودن این برنامه خواهید برد.
همچنین سعی شده متن فارسی دعاها و صوتی زیبا و شنیدنی در کنار متن عربی هر دعا و نیایش قرار داده شود.
ویژگی بی نظیر این مجموعه استفاده از صوت های بسیار شنیدنی و دلچسب در کنار ترجمه فارسی دعاها میباشد.


ویژگی های برنامه :

۞مرجع کامل دعا ها و مناجات ها
۞رابط کاربری زیبا و جذاب
۞دسته بندی مشخص 
۞منوی تنظیمات و کاربری بسیار ساده
۞همراه با فایل صوتی و ترجمه
۞فونت زیبا و مذهبی
۞کنترل کامل روی متن از جمله سایز فونت

لیست دهاعای موجود در برنامه :

۞زیارت عاشورا
۞دعای جوشن کبیر 
۞دعای جوشن صغیر
۞دعای ندبه
۞دعای کمیل
۞دعای عهد
۞دعای توسل
۞زیارت آل یاسین
۞حدیث کساء
۞دعای سمات


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,,