پولدار شدن و جذب ثروت

حجم 3.40 مگابایت
نسخه 2

توضیحات

com.applover.money

پولدار شدن و جذب ثروت آرزوی خیلی از ادم هاست

شاید سوال" چطور پولدار شویم" یکی از مهمترین سوال های ما در زندگی باشد. کسب پول و راهکار های ثروتمند شدن در این برنامه برای شما آماد شده است . اغلب مردم پول و ثروت را دوست دارند و در تمام طول عمر خود تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت و پس انداز خوبی داشته باشند اما چند درصد از آنها واقعا به این خواسته می رسند و به موفقیت می رسند؟ پولدار شدن آنچنان هم کار سخت و نشدنی نیست، فقط کمی صبر و حوصله و دانش پول جمع کردن می خواهد. 

ما انسان ها همیشه تشنه ثروت و قدرت بوده ایم چون اگر ثروت داشته باشیم قدرت هم خواهیم داشت، پس دوست داریم پول داشته باشیم تا آن طور که دل مان می خواهد لباس بپوشیم یا خانه و ماشین لوکس بخریم.
چطور ثروتمند شویم؟
برای اینکه ثروتمند شویم
باید اول با راه های پولدار شدن آشنا شویم
و بعد با توجه به روحیه ی خودمان آن را انتخاب کنیم، اما مشکل این جاست که خیلی ها روش های ثروتمند شدن را نمی دانند و یا خیلی از افراد در جایی برای پولدار شدن وقت و انرژی شان را سرمایه گذاری میکنند که نه آن حوزه فعالیت پتانسل ثروتمند کردن شان را دارد و نه آنها روحیه این کار را دارند.
اگر از آن دسته کسانی هستید که برای پولدار شدن و بهبود وضعیت مالی و کسب درآمد خوب گام های عملی و محکم برمی دارید و تنها به آرزو کردن اکتفا نمی کنید ، توصیه می کنم که این برنامه را دانلود کنید.
—————————

این برنامه شامل:

* نکات طلایی پولدار شدن
* کسب و کار پولدار شدن
* ثروت اندوزی
* انواع روش های پولدار شدن
* سرمایه گذاری ثروت
*چطور پولدار شویم
*پول درآوردن
*ورشکستگی
*ولخرجی
*مدیریت پول
*چرا پولدار نمی شویم
*صرفه جویی
*پس انداز
*میلیونر

————————-
امکانات برنامه:
✔ بدون نیاز به اینترنت
✔ جست و جو در متن
✔ تنظیم فونت و سایز
✔ تنظیم فاصله بین خطوط 
✔ نشانه گذاری


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,,