روانشناسی موفقیت

حجم 3.49 مگابایت
نسخه 1

توضیحات

com.applover.success

روانشناسی و رموز موفقیت

هر کس تعریف خودش را از موفقیت دارد. بعضی نگاهی کاملا مادی‌گرایانه به آن دارند و بعضی دیگر موفقیت را درون‌شان جست‌وجو می‌کنند. تا به حال مقالات بسیاری در چطور خوانده‌اید که درباره‌ی چیستی موفقیت و چگونگی دست‌یابی به آن بوده‌اند. 
یکی از مهمترین رازهای روانشناسی موفقیت این است که شما همیشه از اطلاعات لازم و کافی در زمینه کاری که قصد رسیدن به موفقیت در ان را دارید برخوردار باشید.با دارا بودن دانش و اطلاعات کافی می توانید در نهایت در مواقع لزوم بهترین تصمیم را بگیرید و اینجاست که تصمیمی درست می تواند به روند رو به رشد شما و مجموعه تان کمک شایانی بنماید.
به جرات می توان گفت یکی از مهمترین دلایل موفقیت افراد این است که با دیگر افراد موفق به صورت شبکه ای قوی همیشه در ارتباط هستند. معمولا از خصوصیات این افراد این است که سعی می کنند همیشه اطلاعات و اخبار و دانش و تجربه دیگران را به سمت و سوی خود جلب نمایند.همیشه به دنبال علم و دانش هستند و اگر در هر زمان چیزی را نداند بدون هیچگونه خجالتی عنوان می کنند که نمی دانند و به دنبال یادگیری ان مطلب خواهند رفت.پس پر سو جو کردن و دریافت اطلاعات به روز می تواند یکی از عوامل روانشناسی موفقیت محسوب شود.

در این برنامه می خوانید:
* ده راه بزرگ برای زندگی بهتر
* هفت قدم برای شاد زیستن
* حل مشکلات اقتصادی
* فرار از روزمره گی
* قاتلان وقت
* شیوه های مراقبتی
* برنامه ریزی درست
* شروط اصلی موفقیت
* کارهای تمام نشده زیادی دارید 
* راهکارهای کسب موفقیت
* تجربه زندگی
* تصمیم گیری صحیح
* بالا بردن انگیزه


دیدگاه کاربران

    یوپی اس در تاریخ پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    با اجازه تون مطلب رو توی سایتم میزارم

برچسب ها : ,,