بیسموس لانچر : بهترین لانچر جدید و تم اندروید ۲۰۱۸

حجم 3.4 مگابایت
نسخه 1.0.5

توضیحات

com.bismuth.launcher

⚠️ تابحال از خود پرسیده اید بهترین لانچرجدید برای اندروید کدام است؟
برنامه ای با قابلیت تغییر تم سه بعدی مختلف 🎭 
انواع آیکون های زیبا ❇️ 
ویجت های اختصاصی ☑️ 
قابلیت دسته بندی آیکون ها 📋
برنامه ای شامل wallpaper زیبا با گرافیک hd
قابلیت دسترسی به برنامه ها 📂 
همه این تغییرات را میتوانید با لانچر جدید بیسموس انجام دهید که امکانات شخصی سازی منحصر به فردی در اختیارتان قرار می دهد 😊 .
💎 اگر به هر دلیلی از رابط کاربری پیش فرض گوشی اندروید خودتان راضی نیستید و مایل هستید ظاهر و دیگر امکانات آن مطابق سلیقه شما باشد، خوشبختانه با دانلود لانچر جدید بیسموس می توانند تمام توقعاتتان را برآورده کند 😊 . 

📱 بعضی از کاربران برای تغییر ظاهر و رابط کاربری گوشی اندرویدشان به دانلود لانچر های غیر حرفه ای و متفرقه روی می‌آورند که البته نصبشان بدون آشنایی کافی کمی دردسرساز است 😱 و میتواند باعث بهم ریختگی تنظیمات ظاهر گوشی اندرویدشان شود. در عوض لانچرهای حرفه ای می‌توانند بی‌دردسر و به‌راحتی علاوه بر اینکه ظاهر گوشی‌تان را تغییر دهند، امکانات جانبی بیشتری نیز به آن اضافه کنند. یکی از این جدیدترین لانچر اندروید، بیسموس لانچر است 😊 .

برخی ویژگی‌های کلیدی این لانچرجدید: 
📉 مصرف بهینه باتری و رم
🔍 امکان جستجوی سریع در گوگل
🌐 بروز رسانی بر اساس آخرین تغییرات ظاهری اندروید ۸٫۱
📦 امکان پنهان کردن برنامه ها
💻 طراحی متریال
📌 امکان دسترسی سریع به برنامه ها
📃 نمایش اعلان ها در صفحه خانگی گوشی
🎨 شخصی سازی ویجت ها
📱 منوی اپلیکیشن ها
hd wallpaper 🏞
🔑 قابلیت قفل آیکون ها 
📂 قابلیت دسته بندی کل برنامه‌ ها به نحو دلخواه
📂 قابلیت دسته بندی برنامه های پر کاربرد
🔮 قابلیت مخفی سازی آیکون برنامه
💯 شخصی سازی تعداد سطر و ستون ها تا آیکون ها و ویجت هایتان به خوبی در صفحه جای گیرند
⚙️ آیکون تنظیمات مخصوص لانچر
و …


💎 لانچر جدید بیسموس برای آن دسته از افرادی است که می خواهند زیبا باشند و با زیباترین لانچر اندروید ،زیبایی را به گوشی خود بیاورند و همه چیز را در صفحه نمایش 📱 گوشی اندروید خود سفارشی سازند 🎨.

این لانچر تجربه ای منحصر به فرد از دستگاه تان را در اختیارتان قرار می دهد و به شما این اجازه را می دهد تا هر 🎭 تم و یا همه امکانات مورد نیاز خود را در صفحه خانگی‌ گوشیتان در دسترس داشته باشید. 

🏞 این برنامه شامل wallpaper زیبا با گرافیک hd و تم سه بعدی است و استفاده از برنامه بسیار آسان است؛

📱 لانچر ها امکانی برای شخصی سازی صفحه اندروید گوشی شما به حساب می آیند، در واقع این لانچر جانشین صفحه خانگی پیش‌فرض گوشی اندروید شما میشود که ظاهر و امکاناتش بسته به برند گوشی شما متفاوت است. با ⬇️ دانلود لانچر جدید میتوانید بهترین تم رایگان مورد نظر خود را در گوشی اندرویدتان داشته باشید. با ⬇️ دانلود و نصب این لانچر جدید صفحه گوشی اندروید خود را به هر شکلی که میخواهید کنترل کنید 🎭.

📱 بیسموس لانچر یک لانچر جدید و سریع است که انواع مختلفی از امکانات و تم ها را در اختیار کاربران اندروید قرار می‌دهد. این امکانات به شما اجازه می‌دهند که با این لانچر به ‌سرعت بتوانید صفحهٔ خانگی گوشی اندرویدی خود را با تم های 🎭 مختلف زیبا کنید و در عین حال عملکرد گوشی اندروید دچار کندی نشود و عملکرد سریعی داشته باشد.

⚙️ دسترسی به تنظیمات این لانچر جدید بسیار راحت بوده و کاملا سازگار با هر دستگاه اندروید می باشد. 📱رابط کاربری این لانچر بی نظیر طراحی شده است. با استفاده از این لانچر صفحات گوشی خود را زیبا کنید و دستگاه اندروید خود را پیشرفته نشان دهید.

✔️ بیسموس لانچر بی شک بهترین لانچر اندروید ۲۰۱۸ است، این لانچر ظاهری شبیه به رابط کاربری پیش فرض اندروید را به گوشی شما می آورد اما با جلوه ای جالب تر و طراحی ای به سبک متریال دیزاین با قابلیت شخصی سازی ویجت ها 🎨 .

🔹🔹🔹 برنامه بیسموس لانچر برنامه ای سبک و کم حجم با امکاناتی رایگان است 🔹🔹🔹


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,