انتشارات جهاد دانشگاهی

حجم 31.26 مگابایت
نسخه 9.2.5

توضیحات

com.fidibo.jahad.white

نشر کتاب در جهاددانشگاهی از سال ۱۳۵۹ و همزمان با تاسیس این نهاد علمی، فرهنگی شروع به فعالیت کرد و در واحدهای مختلف جهاددانشگاهی گسترش یافت. این نهاد سابقه فعالیتهای گسترده ای در زمینه نشر آثار علمی و دانشگاهی داشته و تا کنون بالغ بر شش هزار عنوان کتاب را منتشر نموده است و در حال حاضر یکی از مراکز معتبرانتشاراتی در تولید، توزیع و ترویج کتب دانشگاهی می باشد.
آمار تولید کتاب در جهاددانشگاهی از سال ۱۳۸۹ بالاتر از یک عنوان در روز بوده است به عنوان نمونه در سال ۹۳ ، ۴۳۰ عنوان کتاب، در سال ۹۴، ۴۷۵ عنوان و در سال ۹۵، ۵۲۲ عنوان کتاب در واحدهای مختلف جهاددانشگاهی منتشر شده است.
از جمله افتخارات نشر جهاددانشگاهی می¬توان به انتخاب سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به عنوان ناشر برتر دانشگاهی در سال ۹۲، ناشر برگزیده حوزه سلامت در سال ۹۳،ناشر برگزیده در حوزه فرهنگ و مدیریت جهادی در سال ۹۵، انتخاب چندین عنوان از آثار واحدهای مختلف جهاددانشگاهی(واحد تهران، واحد خراسان رضوی، واحد اصفهان، صنعتی اصفهان و …) به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی در سالهای مختلف اشاره کرد.
انتشارات جهاددانشگاهی با وجود برخورداری از ۱۶ فروشگاه در شهرهای مختلف مانند مشهد مقدس، اصفهان، تهران، زنجان، ارومیه، البرز و .. و همچنین فروشگاه اینترنتی کتاب به نشانی www.Jdbook.ir تصمیم گرفت جهت عرضه بهتر آثار به مخاطبین (به ویژه دانشجویان و اساتیدمحترم) اپلیکیشن فروش کتاب را راه اندازی نماید.
جهت اطلاع از سایر فعالیتهای انتشارات جهاددانشگاهی به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه فرمایید.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , , ,