پارکینگ پیشروی سریع | شبیه ساز رانندگی اتومبیل

حجم 23 مگابایت
نسخه 1

توضیحات

com.free.car.parking.challenge

بهترین پارکینگ جهان با ویژگی های جدید و بهترین بازی های رانندگی طعم!پارکینگ خودرو و زمان رانندگی
پارکینگ اتومبیل در اتومبیل های سریع، که آماده برای ضربه زدن به هر مانعی که در راه است. پارودینگ پارکینگ Swift پارودو رانندگی در داخل دوره پارکینگ مدار بسته مادر همه چالش ها است. پارکینگ خودرو و زمان رانندگی به تمرکز و توجه ویژه در جاده نیاز دارند. هر ماموریتی را از طیف وسیعی از پارکینگ چند tasking بردارید و تجربه ی رانندگی همان هیجان را خواهید داشت. چالش پارکینگ خودرو پارکینگ از بهترین ماشین های خیابانی، شتاب شدید، مسابقه اتومبیل های سریع و ماجراهای اطراف شهر. پارکینگ خودرو و زمان رانندگی ۲۰۱۹ تجربه رانندگی در زمان رانندگی اولیه را برای مسافرت سریع و رانندگی پارکینگ سریع آماده کنید. بهترین پارکینگ ماجراجویی در سال ۲۰۱۹٫ تبدیل شدن به یک کاپیتان پارکینگ گواهی خودرو در بازی LTV رانندگی در آمریکا است.

چالش پارک خودرو رانندگی دقیق در محیط های خیره کننده، انیمیشن های رانندگی واقعی و خیلی بیشتر. تبدیل شدن به رئیس پارک خودرو – در ماشین بازی پارکینگ کلاسیک در میان بازی های اتومبیل، در پارک ماشین پارکینگ سریع پارک اتومبیل قبل از عرضه نفت به پایان می رسد. بازی شبیه سازی پارکینگ پارکینگ هوشمند ایالات متحده، برای حرکت حداکثر کارایی در رانندگی و پارکینگ، مسیرهای مسیر را در مسیر پارکینگ دنبال کنید. مدت زمان محدودی برای کارهای پارکینگ در هر ماموریت، پارکینگ سریع با سرعت، انعطاف پذیری و تجربه را کنترل کنید. لذت بردن از زندگی راننده پارکینگ خودرو در این بازی پارکینگ پارکینگ ۳d. پارکینگ پیشرفته Swift Car 2019 یک شبیه سازی است. بازی ماشین راننده شبیه ساز جدیدترین و کاملا واقعی بازی های پارکینگ اتومبیل از سال ۲۰۱۹ است. آیا شما منتظر استقرار یک پارکینگ جدید برای پارک خودرو خود را تا آنجا که می خواهید؟ ما می دانیم که شما در اینجا با امید به پیدا کردن یک بازی که کاملا مناسب شما است. آیا شما با تمام بازی های پارکینگ ماشین مشابه، و عدم گرافیک با کیفیت بالا و منحصر به فرد آزار دهنده؟ شما همچنین خواهید آموخت که چگونه در حین بازی لذت بردن از ماشین خود را پارک کنید و تمرین کنید. شما شاه پارکینگ خواهید بود. در حال حاضر اکثر اعتیاد آور رانندگی و پارکینگ ماجراجویی اینجاست که شما را به عنوان یک راننده پارکینگ خودرو تست کنید. استاد بازی بازی منحصر به فرد پارک بازی پارک بازی سبک است. دقت در دست زدن به فرمان ماشین مسابقه ای ویژگی است که همراه با راننده پارکینگ جدید همراه است. پارکینگ، شهر، زمین بازی برای راننده پارکینگ جدید است، بیشتر برای مشاغل پارکینگ خودرو کاوش کنید. ساعت ها سرگرمی با اتومبیل های پارکینگ، رانندگی اتومبیل ها و غیره بر خلاف سایر بازی ها، ما به شما یک بازی با گرافیک با کیفیت برتر، مدیریت پارکینگ آسان و پارکینگ های جالب ارائه می دهیم. بنابراین ما تجربه ای واقع بینانه را در سطح بالا ارائه می دهیم. اما این فقط در مورد کشتن چندین بار نیست. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه در حین بازی لذت بردن از ماشین خود را پارک کنید و تمرین کنید. اعتیاد آور ترین بازی پارکینگ اتومبیل شما را شگفت زده خواهد کرد. چالش پارکینگ خودرو وقت آن رسیده است که شیدایی رانندگی شکوفا شود و بهترین رانندگی را در محیط پارکینگ بسته انجام دهد. پارکینگ پارکینگ مدرن با توجه به مقصد، عبور از سرعت بالا در کنار موانع، عبور از طریق مانع عبور از طریق مانع و رسیدن به مقصد در زمان. پارکینگ خودرو و رانندگی مدرسه بهترین پلت فرم برای رانندگی واقع گرایانه است آهنگ های استراحت. بازی پارکینگ ات وقت آن است که شما با حل معماهای پارکینگ غیرمجاز در این بازی ماشین ثابت کنید. پارکینگ اتومبیل های سوپر آماده برای پارک کردن هستند. تجربه عجیب و غریب هر دو پارکینگ و رانندگی در انتظار مهارت های دقیق زمان دقیق شما است.

پارکینگ پارکینگ پارکینگ پارکینگ سواری، اجازه رانندگی پارکینگ سریع، بزرگترین بازی پارکینگ موبایل را می دهد. در حال حاضر چالش های ماموریت های پارکینگ سخت در گرافیک خیره کننده و بازی صاف است. شبیه ساز پارکینگ خودرو – دختران موانع و موانع ویژه طراحی شده نقش مهمی در بازی پارکینگ سریع بازی می کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,