فرمول نژاد افسانه ها

حجم 64 مگابایت
نسخه 1.1

توضیحات

com.frenzygames.fgs.formula1.car.racing.legends

آیا دوست دارید بازی های مسابقه ای چند نفره در زمان واقعی را دوست داشته باشید؟ اگر بله پس از آن به فرمول نژاد افسانه ها خوش آمدید که در آن شما می توانید در برابر دوستان آنلاین و یا رقبای مسابقه آنلاین رقابت کنید! بازیکنان را از سراسر جهان به چالش بکشید. راننده مسابقه برتر برای به دست آوردن قهرمانی مسابقات فرمول ۲۰۱۹ است. فرمول نژاد افسانه ها به شما یک تجربه مسابقه بی نظیر را با اتومبیل های ورزشی جدید می دهد.

پشت سر چرخ یک نفره برای برنده شدن در مسابقات بزرگ مسابقات اتومبیل رانی شوید. رانندگی اتومبیل های سرعت اتومبیل های دیزلی را در برابر اتومبیل های رالی افسانه ای و تبدیل شدن به پادشاه بازی مسابقه فرمول. اتومبیل های سپر مسابقه را به همان سرعتی که شما می توانید برای رسیدن به سرعت های غیرمستقیم با تغییرات چرخ دنده به صورت ماهرانه و انفجار بنزین نیترو.

حالت های مختلف مسابقه موتور در حالت افراطی فرمول نژاد افسانه ای وجود دارد.

چند نفره در زمان واقعی:
بازی آزاد در مسابقات ۱V1 در زمان واقعی برای برنده شدن در لیگ های مسابقات موتور یک نفره. برای بهینه سازی رتبه بندی فصلی رقابت، به مسابقه زنده بپیوندید.

آفلاین مسابقه موبایل:
برو سپر به سپر در برابر اتومبیل های AI و پشت رقبای تعقیب نامحدود را به عنوان شاه فرمول توربو نژاد. در تراک های مسابقه مدار سقوط نکنید.

آخرین مرد حذف:
وسایل نقلیه را با نیتروس وارد کنید و خود را به سطح رانندگی دیگری هدایت کنید. بهترین رانندگان تسلیم را انتخاب کنید تا آخرین قهرمان مرد در مسابقات منطقه مسابقه شوید. ماشین انگشت شست در آخرین موقعیت پس از بازه های زمانی منظم حذف می شود.

محاکمه زمان:
به عنوان یک مسابقه حرفه ای، بهترین مسابقه را در یک مسابقه انفرادی ضرب کنید. ارتقا توربو خودرو به استاد زمان بندی منحصر به فرد از هر ماشین به بیرون در بالای در یک مسابقه تک. مسابقات بازی فقط در مورد سرعت فوق العاده نیست، عاقلانه است که برای توقف و رانش انتخاب کنید تا بهترین زمان را بدست آورید.

ویژگی های فرمول مسابقه افسانه ها:
– هر دو بازی آنلاین و آفلاین
– گرافیک واقعی، فیزیک و اثر صدا
– بسیاری از ماشین های ورزشی ۲۰۱۸ و جاده های خارج از جاده
– بازی شبیه ساز فرمول جدید ۲۰۱۹ و رایگان است
– بازی های بی پایان مسابقه ای برای شبیه ساز مسابقات فرمول
– زاویه های مختلف دوربین. رانندگی در ماشین مسابقه ای
– کنترل آسان خودروهای رانندگی اتومبیل. لمس، Gyro و شیب!
– اتومبیل های نیترو برای سرعت بخشیدن به اتومبیل های سریع
– ABS با ترمزهای دستی دستی


دیدگاه کاربران

    قیمت مزدا 2 در تاریخ چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    چقد سایت شما خوبه…

برچسب ها : ,, ,