شبیه ساز تصادف تصادف: درایو برآمدگی پرتو

حجم 50 مگابایت
نسخه 1.1

توضیحات

com.gs.citycarcrash.caraccidentengine.olddriving

متخصص تصادف اتومبیل در جاده های جاده با ماشین های با اولویت بالا تبدیل شود. شما ممکن است بسیاری دیگر از بازی های مخرب را بازی کرده، اما همه آنها به شما یک احساس واقعی در آن را نمی دهد. ماشین خود را به آن برسانید، که شامل جعبه، شیشه، قطب، نیمکت، بشکه، کیسه های زباله، مکعب ها، بشکه های انفجاری و خیلی بیشتر است. از بین بردن همه چیزهایی که در عرصه رانندگی در جهان باز می بینید، محیط را فتح می کنید. فنآوری تصادفی اتومبیل سقوط میکند؟ لذت بردن از تصادفات تصادف اتومبیل در جاده های ناامن و مگا رمپ.

در این تصادفات بزرگراه رانندگی با سرعت گلوله ای رانندگی می کند و تجربه سقوط ماشین را با موانع جاده ای، ترافیک سریع جاده ای و سرعت شکست مواجه می کند. لذت بردن از ضربه زدن به اتومبیل و خرد کردن موانع با سپر ماشین خود را در این شبیه ساز آسیب تصادفات خودرو. این بازی به ویژه برای رکوردزایی سرعت طراحی شده است، اما برای سرعت های بالا و سرعت سقوط اتومبیل و تست تصادف سرعت اتومبیل یا اتومبیل های عضلانی طراحی شده است. Speed ​​Breaker Simulator Breakdown Extreme با سرعت ویژه ای طراحی شده است که باعث کاهش سقوط اتومبیل می شود. مأموریت های ضربه ای کامل را با گرافیک با کیفیت بالا و توفنده ی پرنعمت کامل می کند.

برای جلوگیری از این نسخه جدید شبیه ساز آسیب تصادفات، موتور موتور سقوط را انجام دهید. سقوط خود را با سرعت متوسط ​​شروع کنید و سعی کنید یک سایت رویش را در پوشه ردیابی خود قرار دهید. کمپین تخریب بزرگراه های ماجراجویی برای بهبود مهارت های رانندگی کثیف خود در این دربی سقوط پرتاب. تعداد ماشین های مختلف در این بازی چالش برانگیز تصادف با سرعت بالا وجود دارد. رانندگی در شهر یا رانندگی از طریق بیابان، تست تصادف را از رانندگی لذت ببرید. سفارشی کردن ماشین آنها را راحت تر برای شما و نژاد خود را. تغییر رنگ، چرخ ها و خیلی بیشتر، به طوری که ماشین را بیشتر دوست داشته باشید. مدیریت مهارت های رانندگی کثیف برای هدایت تیراندازی تیراندازی با مأموریت های ضربه زدن به سقوط.

تصادف درایو تصادف تصادف تصادف تصادف: 
– لذت بردن از ضربه زدن به اتومبیل و خرد کردن موانع در این شبیه ساز آسیب تصادف خودرو
– وسایل نقلیه مختلف (ورزش، کلاسیک، عضله، Offroad، Vintage، SUV، کامیون، الکتریکی)
– ماجراجویی ماشین های بزرگراه را از بین می برد و قوانین پلیس ترافیک را از بین می برد
– رانندگی رانندگی با سرعت و سقوط اثر با موانع جاده ای
– تعداد ماشین های مختلف در این بازی چالش با سرعت بالا ماشین وجود دارد.
– تغییر رنگ، چرخ ها و خیلی بیشتر، به طوری که ماشین را بیشتر دوست داشته باشید.
– سر و صدا و انفجار راه خود را به سرب در این بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز تخریب
– نمای دوربین واقعی یا اولین چرخه دوچرخه سواری با اثر متقابل جاده.

برچسب ها : ,