جدید Tractor Farming Simulator 2019: Farmer sim‏

حجم 39 مگابایت
نسخه 1.1

توضیحات

com.gs.farmertractor.farmingsimulator

بهترین بازی شبیه ساز کشاورزی در سال ۲۰۱۹ در اینجا است! حالا شما می توانید شبیه ساز تراکتور سازی جدید در تلفن همراه با آخرین ماشین آلات کشاورزی از جمله بهترین مدل های تراکتور های سنگین مدرن، برداشت محصول و ماشین آلات برداشت و دانه کاشت بعدی. آماده برای کنترل زمین مزرعه مجازی خود باشید. پالت، رشد، برداشت و فروش محصولات خود را در این Big Tractor Farming Simulator 2019: Farm Sim. اگر شما شبیه ساز کشاورزی ۳d را دوست دارید که می توانید ماشین های کشاورزی سنگین را بگذرانید و می توانید از زندگی روزمره زندگی کشاورز پیروی کنید زیرا این بازی برای شما مناسب است. در این بهترین بازی کشاورزی تراکتور شما به عنوان یک کشاورز که بهترین مدیر مزرعه خود هستید بازی می کنید. یک دنیای کشاورزی بزرگ سال ۲۰۱۹ را بسازید و رویای برداشت خود را برآورده سازید.

اکنون دانلود کنید و از زندگی روستای هند لذت ببرید. این بازی بر اساس فرهنگ یک کشور نیست اما تجربه واقعی شکارچیان کشاورزی هند را در سال ۲۰۱۹ به شما می دهد. کار اصلی مدیریت و اجرای مزرعه در این بازی گنجانده شده است. بنابراین مردم در تمام سنین، از بچه ها تا بزرگسالان می توانند از این شبیه سازی کشاورزی بهره مند شوند. کشاورز مدرن در این بازی با توجه به فصل کاشت دقیق کاشت محصولات خود را تبدیل کنید. چهار فصل در این بازی وجود دارد و در هر فصل میتوانید انواع مختلفی از محصولات را رشد دهید. شما می توانید گندم، آفتابگردان، لاله ها، پنبه، علف های هرز و غیره را رشد دهید. در فصل علوفه گاو شما می توانید علف را رشد داده و آنها را در بازار شهر فروخت. با فروش محصولات می توانید درآمد کسب کنید که از آن می توانید سایر غلات، مزارع و ماشین آلات کشاورزی خریداری کنید. ماشین آلات مدرن می توانند تولید را افزایش دهند. پیوستن به تراکتور جنگلداری مدرن ۲۰۱۸ و لذت بردن از شبیه ساز کشاورزی و حمل و نقل. این تنها شانس برای تبدیل شدن به متخصص کشاورزی در سال ۲۰۱۹ در این بازی هوندر کشاورزی است.

زمین های کشاورزی جدید را از سایر کشاورزان در روستا خریداری کنید. در این شبیه ساز کشاورزی یورو ۲۰۱۸ عمدتا کشاورزی در بخش کشور انجام می شود، بنابراین جاده ها خطرناک و انحصاری هستند. چرخ دنده های سنگین تراکتور را به بازار شهر رانندگی کنید به طوری که محصولات پاره پاره خود را از پشت محموله باربری تراکتور نزنید. جاده های انحنا و مسیرهای دشوار به شما می دهد که بازی نهایی بازی ماجراجویی کشاورزی است که در آن به عنوان یک راننده تراکتور حرفه ای در این شبیه ساز تراکتور کشاورزی رانندگی می کنید. تراکتور خود را در زمینه های کشاورزی رانندگی کنید و وظایف مختلف انجام دهید. عجله کن! سعی کنید این شبیه ساز کشاورزی اندونزی بازی های سنگین بارهای ۳D و مهارت های کشاورزی را یاد بگیرند. در این شبیه ساز ارقام کشاورزی، مهارت های کشاورزی شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. شما ماشین آلات مزرعه و برداشت محصول را به شما داده می شود و شما باید آن را به عنوان مورد نیاز انتخاب کنید. بهترین وسیله نقلیه را برای پیوستن با تراکتور انتخاب کنید و از این کار در این شبیه ساز کشاورزی اندونزی ۲۰۱۹ شروع کنید.
   
جدید Tractor Farming Simulator 2019-Farmer sim ویژگی ها: 
لذت بردن از شبیه ساز کشاورزی با محیط ۳D واقع بینانه.
– بازی کشاورزی تراکتور جدید و واقع گرایانه
-روش انواع مختلف محصولات و برداشت آنها
جاده های جادویی به ماجراجویی های کشاورزی افراطی کمک می کند
کنترل زمین های مجازی مجازی با کنترل های نرم
-زندگی را براساس فصلها به دست آورید
-برنامه ریزی شده برای به دست آوردن بازار شهر

برچسب ها : ,