خارج از جاده USA Trucker Muddy رانندگی: بار سنگین

حجم 54 مگابایت
نسخه 1.2

توضیحات

com.gs.offroad.american.trucker.muddy.drive.cargo

تست قدرت موتور دیزلی شش سیلندر ۱۴٫۸ لیتری رانندگی کامیون های آمریکایی در تپه های گل آلود و جاده های خاکی خارج از منزل که مطمئنا کار دشواری است، اما نیازی به رانندگی شدید در مسیر های خاکی و تکه های خاکی نیست در این بازی کامیون کوهنوردی خارج از منزل و تبدیل شدن به یک مسابقه کامیون کامیون آمریکایی نهایی در کامیون ۸ کامیون آمریکایی است.

آماده برای لذت بردن از این تحویل محموله کامیون آمریکایی در جاده های عمیق گشت و سفرهای خنک خیس در خارج از کشور. تایرهای چرخشی این کامیون آمریکایی کوه دونده گلدان شما کمک خواهد کرد که در یک سفر بدون اتوبان در گل مرطوب گیر بیفتید. تایر های چرخشی کمک می کند تا از طریق آهنگ های خاکستری عمیق آمریکا کامیون و سفر خنک حمل و نقل بسیار راحت. وظیفه کامیون نارنجی خود را به عنوان راننده کامیون نهایی برای بلند کردن، پارک کردن و صرفه جویی در اتومبیل های باریک شروع کنید. کامیون خود را به مسیرهای چالش بردارید، از محیط بسیار جذاب لذت ببرید، طبیعت زندگی کنید، رودخانه های مرگبار عبور کنید و وسایل نقلیه ی انبوه را از بوته ها ذخیره کنید.

لذت بردن از رانندگی در باتلاق های شدید با رینگ های چرخشی برای جلوگیری از کشیدن کامیون کامیون کوه کامیون گیر. لذت بردن از شبیه ساز کامیون کامیون های آمریکایی با ماجراهای چالش برانگیز اضافی رانندگی تپه یا تحویل کالا. با کمک این کامیون گیر خاک، باید واگن حمل بار را بارگیری کنید. قهرمان توسعه تکامل کامیون در محیط خاکستری بدون محدودیت سرعت برای پیگیری است. درایو خاک خود را به عنوان یک مسابقه تجمع شروع کنید و از ساختار تعلیق لاستیک در یک زمین ناهموار لذت ببرید. تحویل کامیون کامیون و ماجراهای کشیدن کامیون به راننده کامیون نهایی. لذت بردن از وظایف مختلف در این راننده مسابقه تکامل کامیون آمریکایی از قبیل رانندگی قدرت گل، عبور از رودخانه عبور، موانع گلدان، صعود صخره، عبور از تنگه باریک و عبور از پل تپه. برای محدودیت سرعت در زمین ناهموار حساب نکنید و تبدیل به موفق ترین راننده کامیون آمریکایی خارج از این تپه ها و محیط زیست شوید.

راننده کامیون غول پیکر ایالات متحده آمریکا: ویژگی های بارگذاری سنگین: 

– رانندگی کامیون های کوهستانی با ماموریت تحویل بار حمل و نقل offroad
– باتلاق شدید و محیط خاک
– تست قدرت موتور دیزلی شش سیلندر داخلی ۱۴٫۸ لیتری
– ساختار تعلیق لاستیک آتی
– انجام وظایف مانند رانندگی قدرت گل، عبور از رودخانه و موانع گل می شود.
– تایر چرخش کمک می کند تا از طریق آهنگ های عمیق آمریکایی کامیون
– رانندگی در تپه های گل آلود و آهنگ های خاکستری بی سر و صدا
– رانندگی صاف با موسیقی پس زمینه واقعی
– تپه های فنری و سیلت ها برای رانندگی

برچسب ها : ,