رانندگی جیپ و مسابقه

حجم 40 مگابایت
نسخه 1.1

توضیحات

com.gs.offroad.jeep.driving

آماده شدن برای لذت بردن از جیپ پرادو تپه صعود کوه درایو در تپه صعود کوه. خود را با لذت بردن از رانندگی افراطی های جادوئی جیپ صعود تا سال ۲۰۱۸ متوقف کنید و آهنگ های خیره کننده ای را با مهارت های فوق العاده رانندگی خود بیابید. مهارت های رانندگی خود را در حین بازی کردن صعود تپه جیپ بیرونی نشان دهید. شما مقدار زیادی از وسایل نقلیه رانندگی خنثی را ارائه می کنید که در مسیرهایی که دشوار است ولی از سنگ های تپه ای رد می شوند. این تپه جیپ بیرونی دره کوهستان صعود شما را به همان تجربه زندگی در دامنه های کوهستانی و آشنا شدن با آهنگ های کشنده و مرگبار و چرخش های تیز می دهد.

این ۳ حالت بازی در این درایو کوهستانی در جاده تپه جاده ای وجود دارد. آنها رایگان هستند، نقاط چک و چالش حالت شما می توانید هر حالت که در آن شما می خواهید درایو پرادو جیپ را انتخاب کنید. کمربند ایمنی خود را تسریع کنید و درایور جیپ واقع بینانه خود را در مسیرهای مشت زنی شروع کنید تا بتوانید رنگ های جیپ بیشتری از این جادوگر جادو را در اختیار داشته باشید. برای رسیدن به وظایف خود در کوتاه ترین زمان، باید از تمام مانع و تردید عبور کنید. یک اشتباه تنها شما را در یک شستشوی عمیق به ارمغان می آورد. شما می توانید بالاترین نمره و پاداش در این لوکس جیپ خارج از محل رانندگی اگر شما وظیفه را در حداقل زمان دریافت کنید. توجه داشته باشید! زمان offroad prado 4×4 جیپ تپه صعود کوه درایو بسیار مهم است اگر شما سطح خود را در زمان کامل نیست، و این سطح شکست خورده است.

وسیله نقلیه مورد علاقه خود را از انواع وسایل نقلیه و رانندگی آن را از طریق یک زمین لرزه در جاده های خارج از کشور رانندگی و کوه درایو جیپ ماجراجویی، لذت بردن از جیپ offraod رانندگی در آب و تپه به کوه ها و مناطق تپه ای. کارشناسی ارشد راه می تواند سوابق مسابقه جیپ بیرونی، در کویر چاله و یا مسابقه تپه ای را شکست دهد. حداکثر تلاش و مهارت های خود را برای برنده شدن در تجمع گل گلدان، با سرعت رعد و برق از کامیون ۴×۴ خارج از کشور یا جیپ، بیابید. در این جیپ بیرون رانندگی و ماجراجویی جیپ کوه صعود شما می توانید محیط و آب و هوا خود را سفارشی کنید. حالت برف، حالت بیابان و حالت خائنانه. شما باید در تمام حالت ها برای رفع تمام سطوح رانندگی کنید. در این بازی هر سطح بعدی جالب تر و خطرناک تر از سطوح قبلی است. کنترل جت های SUV و UAZ خود را بر روی تپه ها، دامنه ها و سنگ ها و راه خود را در سراسر ردیف های عمیق، باتلاق، صعود سریع، سراشیبی های پایین و دیگر آهنگ های پیچیده نیاز به مهارت های رانندگی افسانه جیپ را انتخاب کنید. سطح ویژه طراحی شده فقط برای دوستداران جاده ای در این جیپ لوکس رانندگی در بازی شهر.

ویژگی های رانندگی و مسابقه جیپ Offroad: 
– چند سطح جاده ای
– چند سطح بازی اعتیاد آور با مسابقه جیپ خارج از کشور.
– محیط های مختلف سنگی و لرزان برای احساس واقعی تجربه رانندگی جیپ خارج از محل
– کنترل های صاف (شیب، فرمان، دکمه ها)
– حرکت کنترل داخلی کنترل صاف
– گرافیک شگفت انگیز ۳D گرافیک آوردن واقعیت در بازی
– شهرستان بزرگ و زیبا، بیابان و محیط خارج جیپ
– offroad جیپ رانندگی simulator 3D کوه صخره نوردی مسابقه
– سازگار با تمام موبایل ها و زبانه ها.
– آهنگ های مسابقه ای خارج از جاده ها و سطح دشواری را انتخاب کنید
– جمع آوری پست بازرسی و سکه برای پول نقد برای ارتقاء جیپ خود را.

برچسب ها : ,