شبیه ساز کامیون بار بارگیری غیرمجاز ۲۰۱۹

حجم 51 مگابایت
نسخه 1.4

توضیحات

com.gs.oversized.load.cargo.trucksimulator

خوش آمدید به راننده کامیون تریلر ۲۰۱۸ با کامیون بزرگ کامیون بازی کامیون غول پیکر با فرمان و چرخ دنده می دهد فرصتی برای رانندگی ۱۴ wheeler. بیایید اتهام بزرگی بازی کامیون غول پیکر را بگیریم! شما شجاعت دارید تا محموله های طولانی تر را در منطقه کوهستانی و تپه ای بیرون بکشید. این آزمون بسیار خوبی است که می دانید چقدر خوب است که پشت چرخ قرار دارید. تریلر عملیاتی و واقع گرایانه حمل و نقل کامیون غول پیکر در انتظار شما است. آیا شما آماده انجام این کار دشوار هستید؟ اگر بله، شما یک استاد محموله واقعی هستید. اما این شبیه ساز کامیون آسان نیست زیرا شما نیاز به حمل تریلر طولانی مانند قطارهای جاده ای استرالیا دارید. قطارهای راهآهن کامیون با تریلرهای متعدد هستند و رانندگان کامیون بسیار تجربه داشتند. آنها دارای مجوز رانندگی خاص هستند و دقیقا می دانند که چه کار می کنند. اگر می خواهید بار سنگینی را حمل کنید و می خواهید به طور مستقل از این حمل محموله به دقت کار کنید.

این Hino غلطک بزرگ و بارگیری بازی تریلر یک بازی مبتنی بر واقعیت است. وظیفه شما این است که کشتی های فضایی را از یک مکان به مکان دیگر در زمان محدودی حمل کنید. اجتناب از سنگ ها، جهش های زیاد، کوه ها و صخره ها، این می تواند کشتی فضایی را نابود کند و شما حمل می کند. در این ۲۰۱۸ راننده کامیون های بزرگ Oversize کامیون، اولین تجربه این است که همه تریلر ها را به هم متصل کرده و تجهیزات صنعتی سنگین را بفرستد، کشتی فضایی برای حمل و نقل در محل واقعی شما مدت زمان محدودی را برای انجام این وظیفه. شما از محیط های مختلف مانند برف سقوط، جاده پر از دست و پا و تپه های خطرناک برای تجربه در حمل و نقل کامیون بزرگ حمل و نقل لذت ببرید. این کامیون کامیون غول پیکر چند تریلر به طور قابل توجهی کاملا مشابه رانندگی خودکار نیست زیرا نیاز به اندازه گیری بیشتر و آمادگی دارد.

درایو تریلر طولانی در این کامیون رانندگی کامیون غول پیکر ۳D. این حالت حمل بار کامیون غول پیکر مهارت های حرفه ای خود را با حرکتی معقول افزایش می دهد. بنابراین، کمربند ایمنی خود را بچرخانید و در مدت زمان به سمت مقصد حرکت کنید. شبیه ساز کامیون کامیون مورد علاقه خود را رانندگی کنید و مهارت های رانندگی را به عنوان بهترین کشتی کشتی فضایی کارشناسی ارشد نشان دهید. شما تجربه بسیاری از واقعی Hino Oversize Truck Games را دارید، اما این کامیون درایور ۲۰۱۸ تریلر غول پیکر بزرگ شما را با تجربه بهترین کامیون های رانندگی بدون راننده در آهنگ های خارج از رانندگی در یک بازی رایگان ۳d سرگرم خواهد کرد. بهترین مهارت های رانندگی یو کامیون خود را در این کامیون کامیون غول پیکر سنگین نشان دهید و کامیون یورو سنگین مورد علاقه ی خود را در مسیرهای زیست محیطی مختلف رانندگی کنید. بهترین تجربه کامیون کامیون کامیون کامیون بزرگ. اکنون برای حمل و نقل کشتی فضایی و سایر تجهیزات صنعتی سنگین به این شرکت ملحق شوید.

بارگذاری کامیون شبیه ساز ۲۰۱۹: 
حمل و نقل کشتی فضایی حمل بار کامیون در هوا
– بازی رانندگی با فرمان و چرخ دنده
-خور زمین لرزه و جاده های خائنانه در امتداد تپه های شیب دار
عملیات واقعی و واقع گرایانه ماموریت درایو تریلر درایو
– تمام تریلر ها را جایگزین کنید و تجهیزات صنعتی سنگین را بارگیری کنید
– مهارت های حرفه ای خود را با حرکتی معقول تقویت کنید
– همچنین انتخاب کامیون های سنگین شماست

برچسب ها : ,