آموزش زبان چینی(اصطلاحات پرکاربرد چینی)

حجم 3.47 مگابایت
نسخه 1

توضیحات

com.hakino.chineselanguage

آموزش زبان چینی(اصطلاحات پرکاربرد چینی)
نرم افزار کامل و جامع یادگیری آسان و سریع اصطلاحات و واژگان زبان چینی
یکی از بهترین و سریعترین راه های روان شدن و سریع شدن یادگیری هر زبانی این است که لغات پرکاربرد و اصطلاحات آن زبان را فرا بگیرید، در این صورت به سرعت می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. این طوری شما قادر به درک سطح پایه در هر زبانی بخصوص در یادگیری زبان چینی خواهید بود.
به عنوان مثال اگر قرار است که به رستورانی در چین بروید، شما باید دنبال لغاتی باشید که به شما در سفارش دادن غذا کمک کنند. اگر قصد سفر به چین را دارید، شما نیاز به دانستن لغات، عبارات و اصطلاحات مربوط به سفر را دارید تا بدون مشکل برقراری ارتباط به چیم سفر کنید.حتی اگر دنبال یادگیری زبان چینی هستید به راحتی با تمرین و تکرار و بالا بردن دایره لغات و اصطلاحاتتان نسبت به زبان چینی آن را به آسانی یاد بگیرید. در این برنامه اصطلاحات پرکاربرد چینی در خصوص مشکلات احتمالی در سفر به چین، اصطلاحات مراجعه به پزشک، اعداد چینی، گفتن زمان به چینی، گفتن تاریخ به چینی، رنگ ها به زبان چینی، اصطلاحات حمل و نقل به زبان چینی، اصطلاحات هتل به ربان چینی، اصطلاحات مربوط به غذا خوذدن به زبان چینی، خرید کردن و رانندگی کردن همه ی اصطلاحات ذکر شده با ترجمه و تلفظ آواهای آن در برنامه قرار داده شده است.
این برنامه دارای ویجت نیز می باشد که با استفاده از آن به راحتی میتوانید هر روز اصطلاحات زبان چینی را تمرین و تکرار کنید برای یادگیری هرچه بهتر و سریعتر زبان چینی.
راهنمای استفاده از ویجن برنامه درون خود برنامه ی اصطلاحات زبان کاربردی چینی با تصاویر نمونه در قسمت راهنما آموزش داده شده است.
برنامه دارای قابلیت ایجاد لیست علاقمندی ها نیز هست که به دلخواه خود میتوانید اصطلاحات زبان چینی را که نیاز به تکرار بیشتری برای یادگیری آن دارید در آن لیست تا زمان یادگیری آن اصطلاحات چینی کامل،قرار دهید.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,