آموزش اصطلاحات ایتالیایی در سفر

حجم 12.32 مگابایت
نسخه 1.0

توضیحات

com.hakino.italianwords

آموزش اصطلاحات ایتالیایی در سفر
کتاب جامع آموزش اصطلاحات ایتالیایی با ترجمه فارسی 
اصطلاحات ایتالیایی
ایتالیا، کشوری است که یکی از سمبل های اروپا به حساب می آید و آنقدر جاذبه دارد که هرکسی برای یک بار هم که شده باید از آن دیدن کند. البته در زمانی که خیلی از شما برای سفر به ایتالیا برنامه ریزی می‌کنید شاید افرادی شما را از اینکه در ایتالیا زبان انگلیسی صحبت نمی‌شود بترسانند. باید بهتان بگوییم که این ترس بیجاست، زیرا امروزه در ایتالیا نیز مانند دیگر نقاط دنیا گردشگران می توانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند و این مورد با پیشرفت فن آوری و تکنولوژی هایی مثل مترجم همراه حل شده است. اما به هر حال اینکه خودتان بتوانید با مردم محلی یک کشور به زبان خودشان ارتباط برقرار کنید بسیار جذاب و جالب است.
اگر تنها تعداد انگشت شماری از کلمات و اصطلاحات ایتالیایی را یاد بگیرید … شما می توانید سفر خود را به یک ایتالیای واقعی تبدیل کنید! به همین دلیل است که در حالی که زبان انگلیسی در شهرهای بزرگتر و شهرهای توریستی ایتالیا رایج است (از جمله نقاط مختلف مانند فلورانس، رم و ونیز)، اما به طور گسترده ای در شهرهای کوچک و روستاهای کوچک ایتالیا، زبان انگلیسی صحبت نمی شود. البته همه ما می دانیم که یادگیری یک زبان خاص به راحتی امکان پذیر نیست و نیازمند زمان زیادی مطالعه می باشد اما با یادگیری اصطلاحات و کلمات کاربردی به راحتی میتوانید با مردم ایتالیا با زبان خودشان ارتباط برقرار کنید.
حتی اگر یک اصطلاح را هم بلد نباشید، اما اینکه بدانید زبان ایتالیایی را چگونه تلفظ کنید، کمک بزرگی به شما خواهد شد. مثلا زمانی که می خواهید نام یک غذا را از روی منو بخوانید و یا اسم یک مقصد را به راننده تاکسی بدهید، این ها بسیار مفید خواهند بود.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,