ادیت عکس

حجم 2.77 مگابایت
نسخه 1

توضیحات

com.imanloo.photoshopapp

ادیت عکس
در برنامه ادیت عکس،عکس های خود را با یک بار لمس در بهترین حالت های ممکن ویرایش کنید.
? نرم افزارادیت عکس ، کامل ترین نرم افزار ویرایش عکس ، که امکانات فوق العاده ای دارد با این برنامه به راحتی میتوانید کار کنید وازعکسهای حرفه ای خودتون لذت ببرید
برنامه‌ی ادیت عکس، ابزار قوی و رایگان برای ویرایش کامل عکس‌ها در دستگاه‌های اندرویدی است. شما می‌توانید به طور هم‌زمان کارهای مختلفی را در برنامه انجام دهید. 
برنامه‌ی ادیت عکس دارای قسمت‌های مختلف ویرایش مانند جلوه‌های زیبا، برش عکس و… می‌باشد.
با استفاده از این برنامه می‌توانید به صورت حرفه‌ای رنگ عکس‌های خود را تغییر دهید و از افکت‌های متنوع برنامه استفاده کرده و و به عکس‌های خود ظاهری جذاب بدهید!
یکی از بهترین برنامه‌های ادیت و ویرایش عکس را از دست ندهید. بر روی عکس‌های خود فیلتر تنظیم کنید و به دلخواه خود نور و شفافیت آن را تغییر دهید. میزان رنگی بودن عکس را تغییر دهید و به دلخواه خود آن را سیاه و سفید یا رنگی کنید. اندازه‌ی عکس را تنظیم کرده و جهت آن را مشخص کنید.
تنظیم رنگ، اضافه کردن جلوه‌های متفاوت، چرخش، برش، تغییر اندازه، گزینه های تنظیم رنگ شامل رنگ، اشباع، کنتراست و روشنایی است
علاوه بر این، ویرایشگر عکس برای عکس های شما تصحیح گاما، کنتراست خودکار، تیرگی، رنگ و روغن، طرح، پلاروید، سیاه و سفید را نیز به همراه دارد.
از امکانات برنامه ادیت عکس یا ادیت عکس (edit picture):
*جادوی ویرایش
* انواع افکت (effect)
*امکان برش در سایز های مختلف و سفارشی(crop)
*مرکز توجه عکس
*چرخش و فلیپ (flip) (rotate)
*تنظیم روشنایی
*تنظیم کنتراست
* تنظیم اشباع
*تنظیم دمای عکس
* تنظیم بلوری یا صافی عکس(blur)
*قابلیت جدید و باکلاس در طراحی یعنی رنگی در سیاه سفید
*نقاشی(paint)
*سفید کردن
*تار کردن
و…

استفاده از برنامه فتوشاپ بسیار آسان است و همه تنظیمات فقط با یک لمس با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. شما میتوانید عکس خود را از درون خود برنامه در همان لحظه گرفته و یا عکس ها را از گالری گوشی خود انتخاب کنید و افکت های (Effect) دلخواه خود را انتخاب کنید و ذخیره نمائید. درون برنامه قابلیت فرستادن تصاویر (share) قرار داده شده است.


دیدگاه کاربران

    مهدی در تاریخ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    برنامه خیلی بی خودی

    مهدی در تاریخ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    برنامه خیلی بی خود و بی فایدس

برچسب ها : ,