تست سرعت اینترنت – سنجش سرعت دانلود, سرعت سنج

حجم 8 مگابایت
نسخه 1.2.1

توضیحات

com.internet.speedtest.check.wifi.meter

در بسیاری از مواقع ممکن است بخواهیم سرعت دانلود، آپلود و یا نویز و مشکلات اینترنت خود را بدانیم. خب چگونه سرعت اینترنت را بفهمیم؟
اگر به دنبال یک تست سرعت اینترنت هستید که اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار 
دهد “تست سرعت اینترنت” با اجرا کردن مجموعه‌ای از آزمون‌ها حجم زیادی از اطلاعات مقایسه‌ای مفید در اختیار شما قرار خواهد داد. 

"تست سرعت چه مواردی را می‌سنجد؟
زمانِ پاسخ (Ping Time):‌ زمانی است که صرف می‌شود تا یک بسته از سمت شما به سرور ارسال شده و پاسخ آن دریافت شود. عددِ کوچک‌تر، مطلوب‌تر است. زمان‌های زیر ۶۰ میلی ثانیه برای پینگ، مطلوب تلقی می‌شوند.

سرعت دانلود: سرعت دریافت اطلاعات از سرور را مشخص می‌کند. عدد بزرگ‌تر مطلوب‌تر است. این همان «پهنای باند دریافت» شماست.

سرعت آپلود: سرعت ارسال اطلاعات به سرور را مشخص می‌کند. عدد بزرگ‌تر مطلوب‌تر است. این همان «پهنای باند ارسال» شماست. معمولا بیشتر ارتباطات اینترنتی را طوری تنظیم می‌کنند که سرعت دانلود بیشتر از سرعت آپلود است."


سرعت اینترنت یکی از موضوع‌هایی است که همه کاربران درگیرش هستند و هر چند وقت یک بار می‌خواهند بفهمند چه سرعتی میان کامپیوترشان با شرکت ارایه‌دهنده 
"تست سرعت اینترنت" یک برنامه کم حجم با محیط کاربری سادست که خیلی راحت با اون می تونید متوجه این تفاوت و سرعت اینترنت خودتون بشید . خدمات اینترنت برقرار است. 
سریع لود می‌شود و استفاده از آن بسیار ساده و راحت است. رابط کاربری شلوغی ندارد و مستقیم به سراغ سرعت دانلود و آپلود می‌رود؛ همان چیزی که کاربر نیاز دارد.


دیدگاه کاربران

    azmatsaidi در تاریخ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    ابرتتتیکنن

برچسب ها : ,, , , ,