ایالات متحده ارتش Commando تیراندازی کردن – نظامی

حجم 49 مگابایت
نسخه 1.4

توضیحات

com.sgz.army.commando.shooting

آماده ماموریت برای از بین بردن تروریست ها در بازی تیراندازی تیراندازی ارتش ایالات متحده مبارزه منحصر به فرد با دشمنان در این بازی تیرانداز از خفا است. مهارت های تفنگ تک تیرانداز خود را در این بازی Snipping نشان دهید. بازی تیرانداز prefect در تیرانداز از خفا بازی ۳D بازی تیراندازی بازی رایگان. بازی اکشن بازی تیراندازی نظامی بهترین انتقام از بازی اعتصاب مسلحانه است. شما یک تیرانداز سرباز ارتش هستید و وظیفه شما است که تمام جنایتکاران را با بازی های تیراندازی خود بازی کنید. در اردوگاه ارتش اردوگاه تحت فرماندهی گانگستر. استفاده از تفنگ تیرانداز از قدرتمند قدرتمند با مهمات و گلوله های تیز برای تکمیل مهارت های تیراندازی.
آماده باشید برای ماموریت های ارتش از این بازی ماموریت ۳D FPS تیراندازی باشید. شما برای این مأموریت بزرگ، نیروی نظامی ارتش را به خوبی آموزش دادید. نیروی دریایی کماندوی مخفی تروریست ها، گانگستر ها و مافیا ها در تپه های کوه پنهان شده اند. بلند کردن اسلحه خود و شروع بهترین اسلحه قهرمان اسلحه خط مقدم مهارت های تیراندازی و توانایی برای نبرد نهایی برای تضمین تسخیر ارتش مرزی با خشم در این مأموریت تیراندازی خشم عملیات ویژه بحرانی. بازی اکشن بسته بندی شده Elite Commando Secret Spy Mission ارتش حریف خود را به مرز خود با تانک، وسایل نقلیه زرهی و هلیکوپتر حمله می کند.
بازی های تک تیرانداز FPS به صورت رایگان جنگ آسان آسان نشان می دهد مهارت های جنگجو خوب در بازی های تروریستی. اعتصاب دشمن واقعی و منطقه منطقه تمیز نبرد از تروریست با انجام اعتصابات شمارنده در منطقه دفاع می کند. قبل از شروع حمله به ارتش مبارزه با تروریست ها، گرفتن تفنگ و شروع به اسلحه آزاد آزاد در بازی ارتش ۳d از بهترین بازی اکشن و کشتن تمام تروریست ها در بازی تیراندازی آزاد بازی مبارزه با تیرانداز از خفا است. سعی کنید بر روی هدف تمرکز کنید و از هیچ فرصتی برای تیراندازی تیراندازی نداشته باشید تا در بازی تیراندازی باقی بمانید و در بازی اکشن به خوبی در بازی جنگی نظامی کار کنید. لذت بردن از تفنگ بازی تیراندازی.
در این بازی تیراندازان حمله ۳ تیرانداز، شما باید به حمله سریع برای پیدا کردن رقبای تروریست ها و کشتن آنها با انجام تیراندازی تیرانداز از خفا به عنوان تک تیراندازان FPS در بازی های تروریستی. هدف کامل در مورد تروریست ها و شلیک به عنوان یک قاتل واقعی تیرانداز از خفا در بازی مبارزه با تیرانداز از خفا است. این قرارداد ترانزیت ۳ بعدی تیراندازی بازی تیراندازی مانند یک بازی تیرانداز از ویژگی های تفنگ است و تبدیل به یک تیرانداز از خط مقدم با انجام تیراندازی fps برای اعتصاب ضد تروریست و آنها را از شهرستان حذف و پاک کردن شهر خود را از تروریست به تبدیل شدن به تیرانداز تک تیرانداز. در یک بازی اکشن جدیدی از بازی ماموریت تیرانداز باقی می ماند. بازی تیراندازی رایگان اجازه می دهد تا عامل به حمله حمله به جنگنده های افراطی کماندو از نخبگان در بازی های تروریستی و اعتصاب دشمن واقعی در مبارزه بهترین بازی در بازی تیراندازی بالا. در بازی های اسلحه ۳D، شما باید تیراندازی آزاد اسلحه را به عنوان شمارنده اعتصاب اسلحه در بازی تیرانداز. آماده برای تجربه اعتصاب اسلحه اسلحه از تیرانداز از خفا در بازی تیراندازی با اسلحه و تبدیل شدن به تیرانداز تفنگ در بهترین بازی اکشن ۳D در بازی تک تیرانداز نظامی.
این تماس تیرانداز از خفا ۳d بازی تیراندازی خواهد شد برای انجام اعتصاب اسلحه با تروریست ها و کشتن تروریست ها در بازی تیراندازی تروریستی. بازی های تفریحی رایگان شما را در بازی اکشن جدید اقدام به ضرب و شتم تیراندازان فتوشاپ می کند. این تک تیرانداز قرارداد ۳D بازی تیرانداز آزاد یک بازی اکشن جدید برای تبدیل شدن به تیرانداز تک تیرانداز در بازی تروریستی با انجام شمارنده اعتصاب اسلحه در بازی تیرانداز از خفا ۳D. در حالی که انجام مبارزه با شاخه ها، هدف قرار دادن تیراندازی آزاد به عنوان تیرانداز واقعی واقعی در بازی مبارزه با تیرانداز از دست ندهید. اعتصاب دشمن واقعی به عنوان تیرانداز از خفا تیراندازی تیراندازی تیرانداز از خفا در بازی اکشن. اعتصاب مقابله با تروریست ها تیراندازی FPS خود را به عنوان تیرانداز از خط مقدم در بازی مبارزه از بازی تیرانداز نظامی ارتقا دهید. تأثیر خوبی در بازی تیرانداز تفنگ عمل داشته باشید.
امکانات:-
– ۳D گرافیک خیره کننده کوه
– بازی آفلاین بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است
– میدان جنگ واقعی واقع بینانه.
– بازی رایگان در فروشگاه بازی.


دیدگاه کاربران

    Parsa در تاریخ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    بد بود

    Parsa در تاریخ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ارسال پاسخ >

    بد بودددددددددددد خیلی

برچسب ها : ,, ,