سالن موی بچه پاندا

حجم 66 مگابایت
نسخه 8.25.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.barbershop

«BabyBus» را برای بازی‌های رایگان بیشتر برای خودتان جستجو کنید! 

بهترین سالن موی جهان اکنون در شهر پاندا باز شده است. به بچه پاندا کمک کنید تا سالن موی خودش را اداره کند و مدل مویی را که دوست دارید خلق کند! ابزارهای خود را در دست گیرید و شروع به آرایش مو کنید!

آرایشگر موی جادویی
هر مشتری رویایی یک مدل موی جدید دارد. به آنها کمک کنید تا به آن برسند! کوتاهی مو، فر کردن مو، رنگ کردن مو، هر چیزی که می‌خواهید را می‌توانید اینجا بیابید!

ابزارهای موی شگفت‌انگیز
می‌توانید با همه ابزارها و تجهیزات موی حرفه‌ای بازی کنید! فرکننده‌ها، سشوارها، اسپری‌های سحر‌آمیز رشد مو، حتی یک ست کامل از رنگ مو برای رنگ کردن موی مشتریان خود دارید!

به شما بستگی دارد
موی کوتاه یا موی بلند؟ موی فر یا موی صاف؟ موی نارنجی یا موی آبی؟ به شما بستگی دارد! خلاقیت خود را رها کنید و انواع مختلف کوتاهی و آرایش مو را امتحان کنید! حتی می‌توانید موی صورت را سفارشی‌سازی کنید!

تکمیل سفارشی‌سازی
لوازم جانبی مختلف را با شخصیت‌های مختلف امتحان کنید. آیا شخصیتتان عینک یا کروات پاپیونی می‌خواهد؟ شاید یک کلاه شیک معجزه کند؟ با تغییر چیزها سرگرم شوید!

ابزارها و لوازم جانبی فوق‌العاده مو با سرگرمی بی‌انتهای آرایش مو در خدمت شماست! آرایشگر موی رویاهای خود باشید و یک مدل موی تازه به مشتریانی که می‌خندند بدهید.


ویژگی‌ها:
♥ بازی‌های تعاملی با صحنه‌های واقعی سالن مو♥ ابزار آرایشگری عالی به شما امکان آرایش موی شیک می‌دهد
♥ خلاقیت خود را تقویت کنید: موهای صاف، موجدار، فرفری و حتی گره خورده♥ سرگرمی برای کودکان: هیچ قواعد و محدودیت زمانی ندارد♥ همه چیز را با یک لمس روی صفحه انجام دهید

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,