جشن تولد بچه پاندا

حجم 44 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.birthdayparty

«BabyBus» را برای بازی‌های رایگان بیشتر برای خودتان جستجو کنید! 

مهم‌ترین روز سال اینجاست! و ما برای آن خیلی خوشحالیم! دوستان کوچولو، بیاین، جشن با پاندا کوچولو، شمع‌های تولد را روشن کنید و آهنگ تولد را بخوانید: 

«تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارک کیکی، تولدت مبارک».

یک جشن تولد خاص است. می‌توانید جشن را برنامه‌ریزی کنید و در جشن تولد استاد واقعی شوید. می‌توانید سبک رومیزی، وسایل میز، کیک، اسنک‌ها و نوشیدنی‌ها را خودتان انتخاب کنید. با شبیه‌سازی یک جشن واقعی و ایجاد یک جو گرم و شاد، شما و دوستانتان می‌توانید از یک بازی تعاملی و یک جشن بزرگ با کیکی، پاندا کوچولو و دوستانش لذت ببرید! بیایید هر روز تولدتان را جشن بگیریم. ببین، کیک‌های خامه‌ای خوشمزه و دونات‌های بامزه به شما دست تکان می‌دهند. همچنین تعداد زیادی هدیه‌های خاص منتظر شما هستند. در این بازی بچه‌ها و کودکان تعاملی و سرگرم‌کننده از سناریوهای رنگی لذت می‌برند و از بازی با حیوانات بامزه لذت ببرید! برای مشاهده اتفاقاتی که می‌افتد، روی آنها ضربه بزنید. اجازه دهید کودکانتان با کیکی، پاندا و همه دوستانش سرگرم شوند!

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,