امدادونجات زلزله پاندا کوچولو

حجم 73 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.earthquakeIII

«BabyBus» را برای بازی‌های رایگان بیشتر برای خودتان جستجو کنید! 

BabyBus همیشه دلواپس ایمنی کودکان است. به همین دلیل مجموعه‌ای از بازی‌های مربوط به مسائل ایمنی را طراحی کرده‌ایم و امیدواریم کودکان بتوانند حتی درحین سرگرمی و بازی، بیاموزند چگونه ایمنی خود را حفظ کنند. 
خوشحالیم که نسخه جدیدی را در «مجموعه ایمنی زلزله» طراحی‌شده توسط BabyBus عرضه می‌کنیم؛ امدادونجات زلزله پاندا کوچولو! 
اوه! زلزله! خانه‌ها، کارخانه‌ها و مدارس به‌شدت آسیب دیده‌اند. برخی مردم در ویرانه‌ها گیر افتاده‌اند و برخی دیگر مجروح شده‌اند. این مردم به امدادونجات و کمک‌های دیگر نیاز دارند! 
آماده‌سازی امدادونجات: 
[Establishing rescue route] پهبادتان را کنترل کنید و از منطقه حادثه‌دیده عکس بگیرید و مسیر امدادونجات را مشخص کنید. 
[Tools selection] برای ایجاد کیت امدادونجاتی که بیشتر برای عملیات امدادونجات به آن نیاز دارید، ابزارهای موردنیازتان را از مجموعه بیش از ۲۵ ابزار (مثل کیت‌های امدادونجات اضطراری، طناب‌ها، اره‌های برقی و جعبه قرقره و غیره) انتخاب کنید. 
[Passing through the danger zone] زلزله گذر از تونل را بسیار خطرناک کرده است. مراقب سنگ‌هایی که فرو می‌ریزند و درز و شکاف‌ها باشید! 
کمک به مجروحین در صحنه‌های مختلف: 
[At the residential building] با کمک ردیاب‌ها مجروحین را پیدا کنید و پس از کنارگذاشتن موانع آن‌ها را نجات دهید. 
[At the school] مجروحین را با کمک سگ‌های جستجوگر پیدا کنید و آن‌ها را درمان کنید. 
[At the factory] آتش‌سوزی کارخانه را خاموش کنید و سپس با کمک جرثقیل چنگک‌دار مواد مهم مثل غذا و آب را به افراد نیازمند برسانید. 
درطول عملیات امدادو‌نجات زلزله، BabyBus نحوه فرار از آتش‌سوزی‌ها، حفظ امنیت جانی، درمان اولیه زخم‌ها و انواع دیگر دانش مرتبط با پاسخ اضطراری را به کودکان می‌آموزد. امیدواریم این دانش در مواقع ضروری به کار آید.

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,