ماجراجویی جنگلی پاندا کوچولو

حجم 65 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.expedition

زمستان به‌زودی می‌رسد! حیوانات جنگل سرشان شلوغ می‌شود. اما قبل از آمدن زمستان کارهای بسیار زیادی است که باید انجام شود. می‌خواهید به آن‌ها کمک کنید؟ 

مارپیچ گنح: برای یک ماجراجویی و کمک به مورچه‌ها برای یافتن غذایی خوشمزه و همچنین پیدا کردن کلیدی که سگ دفن کرده است، به مارپیچ سری بزنید. بچه‌ها حواستان باشد که «همه راه‌ها به یک جا ختم می‌شود»! 
جمع‌آوری موارد: قبل از خواب زمستانی، کارهای بسیار زیادی است که باید انجام داد! جوجه‌تیغی می‌خواهد لانه راحت و زیبایی داشته باشد و سنجاب می‌خواهد یک عالمه آجیل ذخیره کند. بچه‌ها به این حیوانات کمک کنید. 
محافظ بسیار عالی: غاز قونما و لاک‌پشت دریایی با دوستانشان درحال سفرهای مهاجرتی خود هستند. اوه نه! بزرگ‌ترین شکارچیان آن‌ها اینجا هستند! بچه‌ها به آن‌ها کمک کنید و از آن‌ها محافظت کنید! 
مهمانی خوراک‌شناس: وقت آن رسیده است که در جنگل یک مهمانی بزرگ خوراکی بگیریم! کیک بپزید، ژله و توپ‌های برنجی درست کنید… حیوانات قبل از شروع خواب زمستانی، شکم‌هایشان را با دوستان پر می‌کنند! 

هر حیوان برای بازیکن یک بازی منحصربه‌فرد ماجراجویی جنگلی دارد. ازطریق این بازی‌های ساده، کودک با حیوانات بیشتری آشنا می‌شود، یاد می‌گیرد در پاسخ‌گویی سریع‌تر عمل کند و همچنین از تخیلش به‌خوبی بهره ببرد! 

ماجراجویی جنگلی پاندا کوچولو که توسط BabyBus طراحی شده است به کودکتان امکان می‌دهد درباره حیوانات اطلاعات بیشتری کسب کند و درحین انجام بازی جنگلی، به طبیعت علاقه‌مند شود.

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,