تعطیلات بچه پاندا

حجم 70 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.holiday

«BabyBus» را برای بازی‌های رایگان بیشتر برای خودتان جستجو کنید! 

چه کسی گفته است که تعطیلات باید خیلی از خانه دور باشد؟ BabyBus اکنون یک منطقه تعطیلات بزرگ را به اتاقتان می‌آورد. بزن بریم! تعطیلات شگفت‌انگیز بچه پاندا در حال شروع است!

اعلام حضور در هتل
تعداد روزهای اقامت را وارد کنید، تختتان را انتخاب کنید، مبلغ را بپردازید، خودتان فرآیند اعلام حضور را انجام دهید، به آسانی یک مهارت جدید یاد بگیرید.

گشت و گذار در دریا
کوسه‌ها گاهی اوقات ظاهر می‌شوند. روی صفحه کلیک کنید، بپرید و از آن دوری کنید. می‌توانید سریع واکنش نشان دهید؟ هیجان عبور از امواج را تجربه کنید. تا زمانی که تمام نشده است، ادامه دهید!

ساخت قطعه سنگی
می‌خواهید راز ساخت یک قلعه سنگی عالی را بدانید؟ تعطیلات بچه پاندا همه نوع ابزار و دکوراسیون زیبا را دارد. برای طرحی قلعه‌تان کار کنید و آن را دکوراسیون کنید. سپس بهترین قلعه سنگی را با بچه پاندا بسازید.

بوفه خلاقانه
در تعطیلات بچه پاندا، می‌توانید همه نوع غذا را انتخاب کنید! هات‌داگ را آنطوری که دوست دارید درست کنید. خیار یا گوجه‌فرنگی اضافه می‌کنید؟ آب لیمو یا آب هندوانه؟ به شما بستگی دارد!

ویژگی‌ها:
♥ چشم‌انداز لب دریا: آسمان آبی، سواحل شنی گسترده، یک هتل لوکس … این مقصد تعطیلات رویاهای شما است;
♥ بازی‌های تعطیلات: قلعه‌های شنی، موج‌سواری، اعلام حضور در هتل، بستن چمدان، بوفه، سرگرمی تعطیلات هرگز تمام نمی‌شود!
♥ هزاران مورد: بیش از ۲۰ مورد جذاب وجود دارد، از جمله: بیل، پرچم‌های قرمز، چمدان‌ها، دوربین‌ها و غیره! کدام مورد دلخواهتان است؟
♥ بدون محدودیت: قطعه شنی خود را طراحی کنید، قانون یا محدودیتی وجود ندارد!
♥ ارزش آموزشی: شبیه‌سازی فعالیت‌های تعطیلات به شما امکان می‌دهد تا روی مهارت‌های مختلف تسلط پیدا کنید.

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,