ایمنی بچه پاندا – نکات ایمنی کودکان را یاد بگیرید

حجم 51 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.homesafe.global

شما هم یک بچه در خانه دارید که خیلی کنجکاو است، به همه چیز دست می‌زند و پدر و مادرتان را دیوانه کرده است! 
نگران هستید که بچه‌تان به پریز برق دست بزند؟ می‌ترسید که بچه‌تان درب را به روی غریبه‌ها باز کند؟ [ایمنی در خانه بچه پاندا] اینجاست تا نگرانی‌های شما را برطرف کند! 
شبیه‌سازی وضعیت + راهنمای صوتی به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا دانش ایمنی را یاد بگیرند! آهنگ‌های کودکان + انیمیشن‌ها باعث قوی‌تر شدن دانش ایمنی می‌شوند! 
بازی بچه پاندا برای استراتژی‌های ذکر شده در بالا اینجاست. این یکی از بازی‌های زیبای پاندا است که از استراتژی منحصر به فردی برای یادگیری ایمنی در خانه استفاده می‌کند. 

—ویژگی‌ها— 
‏‏9‎‏ وضعیت اصلی: در زدن غریبه‌ها، ایمنی پریزهای برق، مشکلات مربوط به خوردن اشیاء… مروری جامع بر دانش ایمنی در خانه کودک! 
تقویت دانش: پریزهای برق دارای برق هستند و نباید به آنها دست زد؛ قبل از دادن غذا به کودک باید آن را فوت کنید تا سرد شود. نمایش اشتباهات + راهنمای درست به کودک دفاع از خود را آموزش می‌دهد! 
راهنمای دانش عمومی: چطور قفل یک درب را باز کنیم، چطور از یک کلید استفاده کنیم، دسته شیر را به کدام طرف بکشیم… به شما آموزش می‌دهد که چطور باید از اشیاء روزانه در خانه استفاده کنید
کنترل دستی: اسباب بازی‌ها را مرتب کنید، سرویس‌های بهداشتی را مرتب کنید، پله‌های را درست کنید… با دستانتان خودتان را کثیف کنید تا سخت‌کوش‌ترین و مطیع‌ترین بچه باشید! 
آهنگ‌های کودکان + انیمیشن‌ها: آهنگ‌های ایمنی کودکان به راحتی می‌شود آنها را خواند، انیمیشن‌های خیره‌کننده و مهیج درباره ایمنی، همه به کودک شما اجازه می‌دهند تا دانش ایمنی را راحت‌تر یاد بگیرد! 

— ویژگی تخصصی محصول— 
بازی تعاملی کودک نوپا به کودک اجازه می‌دهد تا هم یاد بگیرد و هم بازی کند؛
در این نرم‌افزار آموزشی، نقش بازی کردن کودکان و فراگیری دانش ایمنی باعث آسان شدن و شاد شدن تجربه یادگیری می‌شود؛ راهنمای صوتی و کنترل‌های آسان باعث ساده شده و سریع شدن یادگیری می‌شوند.
این بازی یکی از بهترین بازی‌ها است که کودک از توجه بچه پاندا لذت می‌برد.  

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.

کوچک کردن


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,