آشپزخانه رباتی سرآشپز پاندا کوچولو-آشپزی کودکان

حجم 67 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.kitchens

BabyBus برای شما یک بازی مخصوص آشپزی برای کودکان به نام «آشپزخانه رباتی سرآشپز پاندا کوچولو» را به هدیه آورده است که در آن کودکان با دستورات غذایی مختلف و دستگاه‌های آشپزی فوق العاده سر و کار دارند. به آشپزخانه رباتی پاندا کوچولو ملحق بشوید، مثل یک سرآشپز فضایی لباس بپوشید. کلاه سرآشپزی یادتان نرود! 

سرآشپز خلاق
در آشپزخانه رباتی سرآشپز پاندا کوچولو، هر چیزی که دلتان بخواهد را می‌توانید درست کنید. خلاقیت خودتان را رها کنید، ابزار آشپزخانه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و غذاهای رویایی خودتان را با پاندا کوچولو درست کنید.

آشپزی مجازی
شما آشپزخانه رباطی خودتان را در دست خواهید گرفت، یک بازی آشپزی مجازی کامل برای کودکان که در آن کودکان به تمرین مهارت‌های آشپزی می‌پردازند و روش‌های آشپزی جدید را یاد می‌گیرند، سپس به عنوان بهترین سرآشپز پاندا کوچولو رشد کنید. 

عکس‌العمل دوستان
همچنین هنگام غذا دادن به حیوانات میهمان نیز لذت خواهید برد. دوستان پاندا کوچولو را دعوت کنید مزه غذاهای شما را امتحان کنند و به علایق آنها توجه کنید. واکنش آنها ممکن است هر بار متفاوت باشد.

ویژگی‌ها:
♥ دستگاه‌های آشپزخانه خارق‌العاده: دیگ بالدار، فر روبات، کباب‌پز موسیقی و غیره
♥ 20 ماده غذایی و ادویه مختلف: سیب زمینی، گوجه فرنگی، مرغ، ژامبون، تخم مرغ، فلفل و غیره
♥ کودکان به روش‌های مختلف آشپزی می‌کنند: تکه کردن، ترکیب کردن، سرخ کردن، برشته کردن و غیره
♥ 3 تا از دوستان خوشگل پاندا کوچولو که باید به آنها غذا بدهید
♥ بازی آشپزی کودک-محور: هیچ قانون یا محدودیت زمانی وجود ندارد، فقط تخیلات و خلاقیت خود را رها کنید

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,